Ładnie miejsce, tylko zbyt mocno wyciągane cienie i kolorki gdzie nie gdzie się posypały. Pokombinowałbym jeszcze raz z obróbką, ta odsłona bym powiedział średnio wyszła.
Szukaj
Ładnie miejsce, tylko zbyt mocno wyciągane cienie i kolorki gdzie nie gdzie się posypały. Pokombinowałbym jeszcze raz z obróbką, ta odsłona bym powiedział średnio wyszła.
Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S
Skontaktuj się z nami