Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Nagrywarka HD

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mibartek Zobacz posta
    wybór niemal na pewno padnie na Ferguson Ariva 250 Combo.
    Nie ma wejścia HD, ale czyta karty płatnych TV - po prostu przełożę z dekodera na czas nagrywania.
    Czyta zewnętrzne dyski - podepnę jakiś większy dysk na stałe, jak się skończy miejsce to zgram na płytki.
    Wlasnie mialem o tym wspomniec, podobno nagrywa w HD

  2. #12

    Domyślnie

    W HD to nagrywa prawie każdy tuner DVB-T za 100zł. Ale trzeba mieć DVB-T (chwała mojej kablówce). Jak ktoś ma dedykowany dekoder, to trzeba się mocno nakombinować.
    Przekładanie karty z dekodera do tunera jest dosyć upierdliwe. A jak zapomnisz? Chyba już lepiej zostawić ją tam na stałe.
    Warto też sprawdzić, czy tuner wyłącza lub usypia dysk USB, jak jest wyłączony. Znam takie, które kręcą non stop.
    Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  3. #13

    Domyślnie

    Polecam sprawdzenie, czy na pewno wspiera dyski z NTFS. Wspiera, a nie toleruje, bo dopóki ja nie zacząłem się na to skarżyć w sieci, to większość "nielinuxowych" dekoderów jedynie tolerowała NTFS.
    Chodzi o to, aby nagranie nie było dzielone na jakiekolwiek części o rozmiarze np 1 GB lub 4 GB, ale zapisywane w formie jednego pliku, bo teoretycznie można to poskładać w jeden plik, ale z przejściami to różnie bywa.
    Ja ze swej strony mogę polecić Mantę, choć ja akurat używam Opticum, który dzieli nagrania na 4GB.
    Sebastian

  4. #14

    Domyślnie

    z tego co się dowiadywałem to nie dzieli plików i wspiera NTFS
    jak już będzie w domu to zrobię testy i podzielę się wrażeniami
    na razie sklep w którym byłem ma chyba 5 modeli ale 250 brak...
    D200, T12-24/4, N35,50,85/1.8, N60/2.8D, SY85/1.4, S70-210/2.8, TC16A, SB-800
    Soligor 28/2.8, MIR 35/2, Helios 50/2, Jupiter 135/3.5

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •