Szukaj
Nikon http://greg77.com/
W HD to nagrywa prawie każdy tuner DVB-T za 100zł. Ale trzeba mieć DVB-T (chwała mojej kablówce). Jak ktoś ma dedykowany dekoder, to trzeba się mocno nakombinować.
Przekładanie karty z dekodera do tunera jest dosyć upierdliwe. A jak zapomnisz? Chyba już lepiej zostawić ją tam na stałe.
Warto też sprawdzić, czy tuner wyłącza lub usypia dysk USB, jak jest wyłączony. Znam takie, które kręcą non stop.
Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.
było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II
moje pstryki, na fejsie, instagram
Polecam sprawdzenie, czy na pewno wspiera dyski z NTFS. Wspiera, a nie toleruje, bo dopóki ja nie zacząłem się na to skarżyć w sieci, to większość "nielinuxowych" dekoderów jedynie tolerowała NTFS.
Chodzi o to, aby nagranie nie było dzielone na jakiekolwiek części o rozmiarze np 1 GB lub 4 GB, ale zapisywane w formie jednego pliku, bo teoretycznie można to poskładać w jeden plik, ale z przejściami to różnie bywa.
Ja ze swej strony mogę polecić Mantę, choć ja akurat używam Opticum, który dzieli nagrania na 4GB.
Sebastian
z tego co się dowiadywałem to nie dzieli plików i wspiera NTFS
jak już będzie w domu to zrobię testy i podzielę się wrażeniami
na razie sklep w którym byłem ma chyba 5 modeli ale 250 brak...
D200, T12-24/4, N35,50,85/1.8, N60/2.8D, SY85/1.4, S70-210/2.8, TC16A, SB-800
Soligor 28/2.8, MIR 35/2, Helios 50/2, Jupiter 135/3.5
Skontaktuj się z nami