Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Światło i cień

    Witam wszystkich
    Jest to mój pierwszy post na forum, które odwiedzam od dość długiego czasu W końcu zebrałam się na odwagę i z bijącym sercem chciałabym przedstawić Wam rudowłosą Klaudię, w dosyć nostalgicznej odsłonie

    1.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez psychoola Zobacz posta
    .......... które odwiedzam od dość długiego czasu
    Oj nie przesadzaj ;D
    Co do zdjęcia to niestety klapa całkowita. Modelka wydaje się być bardzo fajna i fotogeniczna (mam słabość do rudzielców ) ale zdjęcie całkowicie nie udane.
    Przeglądaj ten dział uważnie. Jest tu kilku zacnych portrecistów . Potem wróć do swojego zdjęcia i zobacz sam czy to jest to co chcesz ?.
    Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez psychoola Zobacz posta
    jeśli już, to poproszę "zobacz sama"


    widzę ten sam problem ale ja już mam pomocny avatar.
    a co do zdjęcia, to mnie się czysto wizualnie podoba, ale od technicznej strony się nie wypowiadam, bo tragicznie z tym u mnie

  4. #4

    Domyślnie

    @tot1977, spoczko, jestem przewrażliwiona na tym punkcie. Bo jaka dziewczynka chciałaby być brana za chłopczyka, no?
    Jej, świetny pomysł z tym avatarem nikt nie może się pomylic

  5. #5

    Domyślnie

    Lepiej pokaż coś jeszcze bo modelka zacna Może inne klatki są lepsze technicznie ?? DAWAJ

  6. #6

    Domyślnie

    Okej
    Tylko troszkę ehmm.. ekscentryczna była ta sesja...
    Tylko proszę nie bić za mocno, tylko powiedzieć, co jeszcze wypadałoby zrobić lepiej, bo samej sobie ciężko pomóc.

    2.


    3.


    4.

  7. #7

    Domyślnie

    Miałem rację że modelka fajna .
    Co do kwestii co lepiej, to może napisze jakiś bardziej doświadczony user forum ja tez raczkujący

  8. #8

    Domyślnie

    za przedpiszcą - sesja brawurowo nieudana.
    zwykłe pstryki. kompletnie mi się nie podoba, ani koncept, ani wykonanie, ani nic. nawet modelka jakoś nieciekawie tu pokazana. skoro jesteś tu już od dłuższego czasu, czyli aż półtora mieisąca, to zaczekaj jeszcze i podglądaj lepszych od siebie. jest słabo, własciwie to pocieszające jest to, że może być już tylko lepiej

    po za tym, zdjęcie jest zrobione w maju, więc oglądanie zdjęć tutaj nic Cię nie nauczyło.
    Ostatnio edytowane przez nonnatus ; 21-07-2012 o 17:01
    zwierciadlanki: D800 D750 D3 D300 F65
    nikkory: 14-24/2.8 20/2.8 28/2.8 50/1.8 70-200/2.8 VR
    manual: zenitar 16/2.8 fish, helios 44/2
    SB900 frotto cokin lowepro epson L800

  9. #9

    Domyślnie

    A według mnie nie jest tak źle (bo np. kadry są naprawdę dobrze pomyślane). Zdjęcia idą po prostu w kompletnie innym kierunku niż średnia forum. Widać oczywiście braki w warsztacie, nieopanowanym świetle i obróbce. Ale powoli i spokojnie. Idź sobie swoją drogą, bo też może być interesująca. Jednak nie zaniedbuj techniki, bo nie wszystko da się odratować za pomocą obróbki i nią przykryć. To działa na poziomie podstawowym, szkolnym, fejs-zbukowym. Jednak kiedyś warto wejść trochę ponad to.

  10. #10

    Domyślnie

    skoro jesteś tu już od dłuższego czasu, czyli aż półtora mieisąca
    forum oglądam od dłuższego czasu jak mówiłam, a to, że mam konto od półtora miesiąca to nie znaczy, że akurat od wtedy
    A to, że koncept Ci się nie podoba, to już jakoś bardzo mi nie jest z tego powodu przykro. Nie wszystkie zdjęcia muszą być robione, by przedstawić jakąś hmm... nie wiem, kobietę i pole, łąkę, czy las. To nie jedyne tematy do zdjęć
    Dziękuję @mOSAd, właśnie o to mi chodziło, kiedy w końcu udało mi się wrzucić te zdjęcia. O wskazanie tego, co robię źle, co powinnam opanować

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •