Mam jedna domenę .com zarejestrowaną w cal.pl, która wygasa za tydzień. Mam już dość tych krętaczy i oszustów, dlatego chcę ją przenieść do innej firmy. Niestety cal.pl robi problemy z wydaniem kodu AUTHINFO posiłkując się swoim niezgodnym z NASK regulaminem. Czy jest jakiś sposób, żeby wyrwać od nich domenę ? Niestety z tego co się orientuje to dla domen globalnych nie można wykupić opcji u innego rejestratora.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami