Jak masz parcie i kasę na zakup nowego, to kup D7000. Będziesz miał sprzęt na kilka lat.
Nie sugeruj się propagandą. Znam wielu ludzi,którzy go mają i chwalą,sam też go mam a już opinie tych co coś słyszeli lub czytali są tyle warte co napisane. Jakoś na Alledrogo wysypu używanych D7k nie widać a jest ich w użytkowaniu całkiem sporo. Biorąc pod uwagę fakt, że na rynku są o wiele krócej od D90, to jest ich proporcjonalnie więcej. Kup i ciesz się nowym nabytkiem. Pozdrawiam!
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami