Witam, mam problem - mam Nikon D5000 i do tej pory działał super. Dziś podczas wycieczki robiłam zdjęcia na dworze i w budynku bez zastrzeżeń, nagle, nie wiem czy coś wdusiłam czy co, ale wszystkie zdjęcia robione na dworzu są prześwietlone a te w budynku wmiare dobrze wyglądają, prześwietlenie w miarę słabsze, prawie dobra jakość zdjęcia. Opcja wideo nagrywa wszędzie dobrze. Nie umiem wrócić do poprzednich ustawień.
Chyba 2 godz grzebałam w ustawieniach i nic.
Proszę o pomoc
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami