Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Xn1

  1. #11

    Domyślnie

    A ja chyba rozumiem kolege, co chcial pokazac. Nie jestem pewnien czy to sie udalo ale zobaczymy co z reszta z setu

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mich77 Zobacz posta
    A cos z tym jest nie tak, ze czekasz na więcej Modelkę trzymałem około 3s. Niestety wczoraj pogoda nie dopisała - czekałem na czarne niebo i delikatne światło, ale się niedoczekałem Mam nadzieję, ze jutro dopisze, bo planuję ok 10 zdjęc w róznych miejscowkach tej serii.
    jestem głodny więc chcę więcej. Nie widziałem wcześniej takiego połączenia dlatego interesuje mnie jak się rozwiną zdjęcia które wrzucisz po tym jednym
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  3. #13

    Domyślnie

    CZAD! Klimat jest! Czekam na kolejne
    12 14 28 35 85

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •