Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: I co dalej ???

  1. #1

    Domyślnie I co dalej ???






    Witka z kraju kwitnącej ... tfu! ... mrożącego krew w żyłach lodu, śmierdzącej siary i wrzącej, niczym z diabelskiego kotła lawy!

    Pamiętacie fotkę z wodospadu Gigjarfoss?

    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=210648

    Pewnie pamiętacie...

    Zatem teraz znajdujemy się gdzieś tam, wśród tych szczytów na horyzoncie zwanych Kerlingarfjöll (Kobiece Góry - kurna flakens - czemu kobiece, zabijcie, ale nie wygrzebałem żadnego info).
    W rzeczywistości jest to pasmo ok. 100km2 stożków wulkanicznych!!!
    Tak to tutaj jest - patrzysz góra, czytasz - kutwa mać - jednak wulkan!!!
    Jeszcze do tego wrócę...
    Tymczasem...

    Wjeżdżamy na wysokość ok. 1000m n.p.m i nadal mamy pod górkę, ale nadal osobówką da się wjechać!
    Interior, środek Islandii, mistyczne miejsce banitów, duchów, trolli, i innych stworów, o którym tak gromko krzyczą, że się nie da, że zapomnijcie, zawracajcie itd... !
    (No to fajnie jak się nie da nie?, to co jedziemy dalej prawda? - no ba!) .

    Ok - pedałujemy dalej(znaczy auto ponoć ma konie pod maską, to one pewnie pedałują)...
    I tak w pewnej sobie wesołej chwili, kiedy nasze oczarowane,rozbiegane i rozszerzone do granic oczy(zapewne rozdziawione niczym u kota w butach ze Shreka) chełpliwie łykają wszystko wokół - łup i dupa!
    Znaczy, żeby sprecyzować tę lapidarność...
    Wszystko kurna znikło! Znowu chmura!!! Kolejny biały, wszędobylski i namacalnie nieprzeźroczysty obłok skondensowanej pary wodnej (bez kryształków lodu na szczęście, bo gdybym jeszcze z soplem na twarzy wylazł to bym chyba oszalał!)...

    O cię olek kurtka twoja w pięty jego mać!!! (Eee było bardziej brutalnie, ale na forum się powstrzymam)..

    No cóż, można by jechać, ale teren dziwnie się obniża, a jak sami widzicie ni chujutki nic nie widać! Znaczy raz:
    -chwilę przed zrobieniem zdjęcia było gęściej,
    dwa:
    - na focie po podniesieniu kontrastu i tak zasięg widoczności wzrósł,
    Można wszakże dalej jechać, ale widzieliśmy już wiele cudów tej szatańsko-cudownej wyspy(zerwane drogi to normalka w niektórych sytuacjach zatem warto czasem przystanąć i nie biczować nadmiernie tych koni spod maski)...

    Kierowca ruszył na zwiady...Statecznie, z rozwagą, lecz ochoczo obchodził spadek terenu niczym pies jeża... A ja?
    A Ja paczam i jak zwykle dziwnym trafem pojawia mi się aparat w rękach. Tadam! Przekładając go z jednej do drugiej machnąłem takie oto foto i paczam dalej...

    Czekam...cisza, ale zaraz zaraz, coś tutaj niby blisko, ... a może w oddali, ale jakby ...

    I co dalej? ....

    Eeee to już być może niedługo moi mili...

    Pozdrawiam i niech światło będzie z wami, udane fotki niech się mnożą niczym muchy w islandzkim jeziorze Myvatn (a muchy niech szlag trafi!!!)!!!

    Tako rzecze Rafał...

    Pozdr...

    ...
    D90 + NIKKOR + SIGMA + TOKINA + FILTRY + STATYW + PILOT/WĘŻYK + KOMP + PROGRAMY + SAMOZAPARCIE

  2. #2

    Domyślnie

    Fota świetnie koresponduje z tekstem, masz talent.
    LED ZEPPELIN

  3. #3

    Domyślnie

    Od lat jestem wielkim fanem Islandii, a teraz powoli staję się Twoim...

    Czekam na cd...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Fota świetnie koresponduje z tekstem, masz talent.
    Dzięki Andrzeju...

    Cytat Zamieszczone przez nothing Zobacz posta
    Od lat jestem wielkim fanem Islandii, a teraz powoli staję się Twoim...

    Czekam na cd...
    Będzie będzie, ogarniam to wszystko w żółwim tempie, ale najważniejsze, że powoli ogarniam... Dzięki!

    Pozdr...

    Rafał
    D90 + NIKKOR + SIGMA + TOKINA + FILTRY + STATYW + PILOT/WĘŻYK + KOMP + PROGRAMY + SAMOZAPARCIE

  5. #5

    Domyślnie

    Fajny klimat wyczarowałeś - zdjęcie + tekst. Czekam na kolejne odsłony i dalszą część historii
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  6. #6

    Domyślnie

    Opowiesc spoko, klimat za sprawa postaci zagubionej w tej chmurze/mgle takze bardzo mi sie podoba.
    Ale kadr pol/pol jakos niezbyt mnie tu przekonuje.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #7

    Domyślnie

    Lubię czytać te Twoje opowieści w połączeniu z ciekawymi fotkami Czekam na kolejne.
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  8. #8
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Nie da się ukryć, że zarówno puszka i słoiki , jak i pióro zaprzyjażnione z Tobą są całkiem, całkiem...
    Obraz i słowo w Twoich wątkach to zazwyczaj uczta smakowita niezwykle.
    Do czekających na więcej dołączam.
    Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •