Takie mam plany i Jak znajde troche czasu to napewno postudiuje PSa, jak na razie nie mam kiedy porządnie puszką sie pobawić a co dopiero tutorialoe psaale juz niedługo czasu troszke przybedzie więc nadrobie zaległości. Jak na razie robie rozeznanie co do narzędzi.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami