Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Patrycja krakowsko.

    Na razie taki wstęp. Mam nadzieję, że coś jeszcze dodam.

    d5000
    KOBIETA

  2. #2

    Domyślnie

    Wstęp niezły. Niepotrzebnie tak centralny kadr chyba. Ostrość po zmniejszeniu mogłaby być zwiększona. Dość jasno wywołane, ale mnie akurat to nie przeszkadza. Twarz w dobrym zakresie rejestrów jasności. Tło i kompozycja niekoniecznie porywające. Słabo na tym ujęciu wyszło "zaostrzenie" na łopatce.

  3. #3

    Domyślnie

    Niestety mam słabość do centralnych kadrów i jasnych zdjęć.
    Co do tła, to mam świadomość. Ale niestety musiałam liczyć się z tym, że co chwilę przechodzili koło nas ludzie, których łapałam na innych ujęciach + te samochody.
    Ostrość zwiększałam, ale dalej wyszło marnie widocznie. Chociaż w oryginale jest prawie na tym samym poziomie...
    Dziękuję za komentarz.
    d5000
    KOBIETA

  4. #4

    Domyślnie

    Wstęp ok, ale nic poza tym. Ani tu wyszukanej pozy nie ma, ani kadru, ani mimiki modelki. Sceneria też taka słaba, wolał bym coś bardziej charakterystycznego.
    Nie rozumiem czym kolega mOSAd się tu fascynuje Jest poprawnie i tyle.

  5. #5

    Domyślnie

    Nie powiedziałabym, że się fascynuje.
    d5000
    KOBIETA

  6. #6

    Domyślnie

    Na wstęp proponuję również bardziej doświadczoną (w pozowaniu) modelką

  7. #7

    Domyślnie

    Jestem na takim etapie mojej przygody, że raczej nie powinnam wybrzydzać.
    d5000
    KOBIETA

  8. #8

    Domyślnie

    Mi się nawet podoba. Szału nie ma, ale jest OK -- szczególnie na początek. Centralny kadr to TEŻ kadr, choć na tym forum pogardzany. Tutaj dla mnie na plus symetryczna kompozycja (nie wiem czy zamierzona) -- linia aut poza GO z lewej oraz rurka od znaku (?) z rynną z prawej, a po środku modelka. Wycofana mina to też mina dla mnie.

    Cytat Zamieszczone przez routine Zobacz posta
    Jestem na takim etapie mojej przygody, że raczej nie powinnam wybrzydzać.
    Święte słowa! Nie wybrzydzaj tylko rób zdjęcia. Pewnie są tu fotografowie, co fotografują tylko zawodowe modelki potrafiące zmieniać mimikę na zawołanie, ale nie każdy ma ten komfort. A dobra krawcowa tak kraje jak jej materiału staje.

    Pozdrawiam i życzę szybkiego rozwoju i sukcesów!

  9. #9

    Domyślnie

    Tutaj dla mnie na plus symetryczna kompozycja (nie wiem czy zamierzona) -- linia aut poza GO z lewej oraz rurka od znaku (?) z rynną z prawej, a po środku modelka.
    Raczej zamierzona.

    Święte słowa!
    Dziękuję.

    Pozdrawiam i życzę szybkiego rozwoju i sukcesów!
    ...i dziękuję jeszcze raz
    d5000
    KOBIETA

  10. #10

    Domyślnie

    Czy za jasne?
    2.

    3.
    d5000
    KOBIETA

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •