Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    nikt nie miał stycznosci z tymi modelami??

  3. #3

    Domyślnie

    czy nikt nie jest w stanie mi pomóc??
    poszukuję w miarę lekkiego statywu w góry w cenie do ok 450
    a zawiesze na nim : d200, s 10-20, n 35, n16-85

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    W-wa/3miasto
    Posty
    95

    Domyślnie

    Bardzo dobry zestaw w tej cenie. Wystarczy do wspomnianego sprzętu z zapasem.
    cała szafa puszek i zawalona piwnica słoikami

  5. #5

    Domyślnie

    miałbym zastrzeżenia do głowicy KB-2, otóż z tego co widzę, na płytce szybkiego montażu, naklejone są dwa paski gumy szerokości (?? kilku mm??).
    Nic się nie dzieje, jak korzystamy z aparatu w pozycji horyzontalnej, ale jak damy w pionie i z dłuższym obiektywem? .. nie sądzę, ze będzie to stabilne, aparat będzie sie przemieszczał względem płytki,. Nie miałem Benro, ale sprawdzałem inna głowicę o podobnej budowie (Elfo), po tym, jak kurier mi ją przywiózł, nie minęło 1,5h, jak była z powrotem zapakowana i "leciała" z powrotem do sprzedawcy

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Nogi A-600 mam i używam - nawet dwa komplety. Polecam bardzo.

  8. #8

    Domyślnie

    A600 są extra w tej cenie. Sam mam już ze 3 lata, głowica KB-2 jest na pewno dobra, BH-2 nie polecam
    obiecuję, przeczytam regulamin...

  9. #9

    Domyślnie

    Ja co prawda nie mam 600ki a 550kę ale ogólnie nogi benro zdecydowanie polecam.
    Statyw mam już jakieś 3 lata, sporo już ze mną przeszedł i dalej działa jak należy.
    KB nie miałem. Kupiłem w zestawie z BH-1 ale zamieniłem na HD-18, która sprawdza się u mnie znacznie lepiej.
    Z5II; Z5; N17-28; N50Z; T28-75G2; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp.

  10. #10

    Domyślnie

    czyli A600 jak najbardziej jeżeli chodzi o nogi
    a głowica lepsza b-00 czy kb-2 różnica w cenie nie jest jakaś wielka

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •