Witam
Mam pytanie co sądzicie o tych statywach
http://fotozakupy.pl/statyw/benro-a-600-ex-kb-2,9938s
http://fotozakupy.pl/statyw/benro-a-300-ex-kb-0,9179s
http://fotozakupy.pl/statyw/benro-a-500-ex-kb-1,9936s
statyw głównie na górskie wyprawy![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami