Close

Strona 8 z 38 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 377

Wątek: IO

  1. #71

    Domyślnie

    trzeba sie tylko cieszyć że to publicza tv, bo w polsacie reklamy dwa razy dłuższe ... i co wtedy????

  2. #72
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Moi za to sobie radza na tych igrzyskach i juz maja 9 medali

  3. #73

    Domyślnie

    gdzie można obejrzeć to co już się wydarzyło na olimpiadzie np. mecz Natalii Partyki ?
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  4. #74
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    162

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sinner Zobacz posta
    gdzie można obejrzeć to co już się wydarzyło na olimpiadzie np. mecz Natalii Partyki ?
    Niestety nie pomogę Ci w kwestii obejrzenia powtórki, ale chciałbym nawiązać do osoby N. Partyki.
    Wczoraj wieczorem oglądałem jej mecz na żywo, i jak zacząłem oglądanie to byłem w niemałym szoku, bo nie miałem pojęcia, że ktoś taki jak ona w ogóle istnieje. Naprawdę mnóstwo podziwu dla tej dziewczyny, za determinację, za hart ducha, za osiągnięcia (jest teraz bodajże 64 w rankingu). Dla mnie to jest właśnie przykład sportowca, olimpijczyka, kogoś kto stawia sobie cel i dąży do niego, wkłada w to ogrom ciężkiej pracy, nie bacząc na wszelkie trudności.

    Trochę to może patetycznie wyszło, ale naprawdę olbrzymi szacunek dla Natalii Partyki!
    "Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits

  5. #75
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sinner Zobacz posta
    gdzie można obejrzeć to co już się wydarzyło na olimpiadzie np. mecz Natalii Partyki ?
    Na stronie TVP

  6. #76

  7. #77
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    162

    Domyślnie

    No no, niezły meczyk!
    W sumie to nie chciałbym na dzień dzisiejszy być kibicem siatkówki nie-Polakiem, to mogłoby być zdecydowanie stresujące zajęcie
    No to z czołówki w tym roku została nam już tylko Rosja. I nie wiem co lepsze: ograć ich w ćwierćfinale (wtedy nie mają medalu), czy może w finale (coby ich bardziej bolało)

    Bardzo dobry koniec dnia!
    "Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits

  8. #78

    Domyślnie

    Gratuluję polskim siatkarzom. Utarli nosa włoskim cwaniakom. Oczywiście sędzia jak zawsze pomaga wszystkim oprócz Włochów Kapitana gra w końcówce. Oby tak dalej

    Wysłano z Galaxy Note. Pozdrawiam. Piotr Milecki.

  9. #79

    Domyślnie

    czy cos mnie ominelo? od kiedy TVP dziala jak polszmat czy tvn? przesadzaja z tymi reklamami. masakra jakas
    no i pierwszy mecz siatkarzy za nami 4 set pokaz klasy siatkarskiej gry w wykonaniu Polakow

  10. #80

    Domyślnie

    POLSKA!!!!!! BARTMAN, KUREK, WINIARSKI!!! Tak sie gra piłkę siatkową!

Strona 8 z 38 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •