Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Z pienin...

  1. #1

    Domyślnie Z pienin...

    Witam,
    Przedstawiam kadr z naszych pieknych Pienin z poprzedniego roku. Zapraszam do komentowania.
    Szczegolnie mnie interesuje czy, balans bieli nie jest za cieply.




    Dziekuje za odwiedziny, poswiecony czas i napisanie kilku slow.

  2. #2

    Domyślnie

    Jest jedna jedyna rzecz do ktorej sie moge przyczepic.... rozmiar... za male! Ale zdjecie naprawde zacne!
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    Jest jedna jedyna rzecz do ktorej sie moge przyczepic.... rozmiar... za male! Ale zdjecie naprawde zacne!
    Nie ukrywam zdziwienia, taki komentarz od takiego specjalisty krajobrazowego, mocno mnie zaskoczyl a zarazem bardzo motywuje do dalszego "lazenia" i pstrykania. Dlatego postanowilem dodac wieksza nie regulaminowa wersje. (Choc nie wyglada chyba juz tak dobrze, bo to niestety obrazek tylko z D50 )



  4. #4

    Domyślnie

    To, że zdjęcie wyszło z d50 ma małe znaczenie chyba, że w planie są wydruki powyżej 1m .

    Ładny obraz, przyjemnie miękki. Z uwag to delikatne halo nad wzgórzami, które zdaje się rozjaśniałeś .

  5. #5

    Domyślnie

    Teraz dopiero to widze, jednak wydaje mi sie ze to wina nistarannej zabawy pedzelkiem ekspozycji w LR. Dzieki za komentarze, ciesze ze sie podoba takim fachowcom jak wy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •