Witam,
Przedstawiam kadr z naszych pieknych Pienin z poprzedniego roku. Zapraszam do komentowania.
Szczegolnie mnie interesuje czy, balans bieli nie jest za cieply.
Dziekuje za odwiedziny, poswiecony czas i napisanie kilku slow.
Szukaj
Witam,
Przedstawiam kadr z naszych pieknych Pienin z poprzedniego roku. Zapraszam do komentowania.
Szczegolnie mnie interesuje czy, balans bieli nie jest za cieply.
Dziekuje za odwiedziny, poswiecony czas i napisanie kilku slow.
Jest jedna jedyna rzecz do ktorej sie moge przyczepic.... rozmiar... za male! Ale zdjecie naprawde zacne!
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
Nie ukrywam zdziwienia, taki komentarz od takiego specjalisty krajobrazowego, mocno mnie zaskoczyl a zarazem bardzo motywuje do dalszego "lazenia" i pstrykania. Dlatego postanowilem dodac wieksza nie regulaminowa wersje. (Choc nie wyglada chyba juz tak dobrze, bo to niestety obrazek tylko z D50)
To, że zdjęcie wyszło z d50 ma małe znaczenie chyba, że w planie są wydruki powyżej 1m.
Ładny obraz, przyjemnie miękki. Z uwag to delikatne halo nad wzgórzami, które zdaje się rozjaśniałeś.
Teraz dopiero to widze, jednak wydaje mi sie ze to wina nistarannej zabawy pedzelkiem ekspozycji w LR. Dzieki za komentarze, ciesze ze sie podoba takim fachowcom jak wy![]()
Skontaktuj się z nami