Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Dwa ...

  1. #1

    Domyślnie Dwa ...

    ...jeziorowe kadry pod konstruktywną krytykę :

    1.Kto pierwszy ?

    2.Na ryby.
    dziękuję.
    Pozdrawiam.Józef.

  2. #2

    Domyślnie

    Dwójka lepsza, ale rozmyty wędkarz nieco drażni.
    "I don't have the right to judge anything. That's the lesson I've learned."

  3. #3
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Te rozmycia wlasnie wzbogacaja . Bardzo klimatyczne. Pozdro

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Motorniczy Zobacz posta
    Te rozmycia wlasnie wzbogacaja . Bardzo klimatyczne. Pozdro
    W pełni się zgadzam , bardzo mi pasują te zdjęcia.
    D300, + 35/2 + 180/2.8 + 60/2.8 +T12-24

  5. #5

    Domyślnie

    Ladne swaitlo i kadry.
    1 nka mi pasuje, na 2jce wolalbym ostra lodke.

    "Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."

  6. #6

    Domyślnie

    Dziękuję za wszystkie komentarze.
    Pozdrawiam.Józef.

  7. #7
    Iwek_22
    Gość

    Domyślnie

    Jedyneczka b. fajna, a dwójeczka wyśmienita

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •