Szukaj
Dwójka lepsza, ale rozmyty wędkarz nieco drażni.
"I don't have the right to judge anything. That's the lesson I've learned."
Te rozmycia wlasnie wzbogacaja . Bardzo klimatyczne. Pozdro
Ladne swaitlo i kadry.
1 nka mi pasuje, na 2jce wolalbym ostra lodke.
"Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."
Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozdrawiam.Józef.
Jedyneczka b. fajna, a dwójeczka wyśmienita![]()
Skontaktuj się z nami