Szukaj
Ładne zdjęcie. Tylko te mosty poziomu nie trzymają
Ps. to już bardziej krajobraz niż architektura.
Ostatnio edytowane przez Dune ; 06-07-2012 o 09:33 Powód: Ps.
Też bym trochę to zdjęcie wyprostował i byłoby super.
Przyjemne, ciepłe światła i sporo się dzieje na wodzie. Chętnie przyjrzałbym się w dużo większym formacie.
Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!
Witam
Bardzo dziękuję za opinie. Widocznie te mosty tak mają![]()
Pozdrawiam
D7000+N18-105VR, S10-20, S100-300; S24-70; D70+N18-70
Skontaktuj się z nami