Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Budapeszt

  1. #1

    Domyślnie Budapeszt

    Witam
    Budapeszt 3.07.2012r.

    D7000+N18-105VR, S10-20, S100-300; S24-70; D70+N18-70

  2. #2

    Domyślnie

    Ładne zdjęcie. Tylko te mosty poziomu nie trzymają

    Ps. to już bardziej krajobraz niż architektura .
    Ostatnio edytowane przez Dune ; 06-07-2012 o 09:33 Powód: Ps.

  3. #3

    Domyślnie

    Też bym trochę to zdjęcie wyprostował i byłoby super.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szklarek Zobacz posta
    Też bym trochę to zdjęcie wyprostował i byłoby super.
    Widzisz kolego, jaka jest emotioikona na końcu wypowiedzi Dune ? Ja odebrałem to jako żart. Parlament stoi prosto, więc nie ma się czego czepiać.
    Z6II | N 14-30 | T 28-75 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  5. #5

    Domyślnie

    Przyjemne, ciepłe światła i sporo się dzieje na wodzie. Chętnie przyjrzałbym się w dużo większym formacie.
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  6. #6

    Domyślnie

    Witam
    Bardzo dziękuję za opinie. Widocznie te mosty tak mają
    Pozdrawiam
    D7000+N18-105VR, S10-20, S100-300; S24-70; D70+N18-70

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez black70 Zobacz posta
    Parlament stoi prosto, więc nie ma się czego czepiać.
    Jest wrażenie przechyłu, zwłaszcza odchylenia od pionu wież mostu. Sama fota nie zachwyca, standardowy widoczek z góry Gellerta. Jakby trochę zaniebieszczone za mocno.
    Ostatnio edytowane przez Duder ; 25-07-2012 o 12:21
    A new shit has come to light...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •