Witam,
Jeżeli ktoś*chciał by zobaczyć*co da się uzyskać*przy pomocy NX20 i np 60mm to zapraszam
Niestety nie wiem jak będzie z dostępnością tego modelu, nie wiem dlaczego nie ma w sprzedaży NX200.
Aparaty 20 i 200 są do siebie podobne, ale wydaje mi się, że NX20 jest szybszy od 200.
NX20 to lekko poprawiony w sensie obudowy NX11.
Bardzo wygodnie się go trzyma, najważniejsze przyciski są tam gdzie się ich spodziewałemoczywiście kwestia przyzwyczajenia.
60mm jak dla mnie bajka, chociaż narazie zapominam, że mogę robić zdjęcia z kilku centymetrów
W sumie strasznie nie lubię pisać i wolę wrzucić kilka zdjęć.
Po kliknięciu powinno pokazać się na Flickr, gdzie są*szczegóły i dostęp do pełnego rozmiaru.
1
Bullet hole by Daniel*1977, on Flickr
2
Blue triangle by Daniel*1977, on Flickr
3
Little spring by Daniel*1977, on Flickr
4
Wall of glass by Daniel*1977, on Flickr
5
Frozen drop by Daniel*1977, on Flickr
6
Radiator by Daniel*1977, on Flickr
7
Can ON - OFF by Daniel*1977, on Flickr
8
Remained only a shadow by Daniel*1977, on Flickr
9
Good morning by Daniel*1977, on Flickr
10
Barbed wire by Daniel*1977, on Flickr
Szukaj















Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami