Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie nikon d7000 problem z lifeview i AF

    Witam,
    od 2 dni jestem właścicielką Nikona d7000 i Sigmy AF 17-70 mm f/2,8-4 DC Macro OS HSM.

    W trybie auto, AF , robiąc zdjęcie przez wizjer łapie mi idealnie ostrość, problem pojawia się gdy wlącze Lifeview. Aparat wariuje i całkowicie sie gubi. Zdjęcia wychodzą zamazane. Czy to jest wina ustawień? A moze body badz szkła.

    Bardzo proszę o pomoc.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paulinka87 Zobacz posta
    Witam,
    od 2 dni jestem właścicielką Nikona d7000 i Sigmy AF 17-70 mm f/2,8-4 DC Macro OS HSM.

    W trybie auto, AF , robiąc zdjęcie przez wizjer łapie mi idealnie ostrość, problem pojawia się gdy wlącze Lifeview. Aparat wariuje i całkowicie sie gubi. Zdjęcia wychodzą zamazane. Czy to jest wina ustawień? A moze body badz szkła.

    Bardzo proszę o pomoc.
    Była o tym mowa na forum. Wina starego softu w sigmach, ponoć sigma jest wstanie problem usunąć.
    U mnie 2sigmy tak mają z d7k i się tym nie przejmuje, robię zdjęcia przez wizjer.

  3. #3

    Domyślnie

    super dziekuje wiec problem rozwiazany, juz myslalam ze mam wadliwy egzemplarz. mam nadzieje ze po wgraniu softa bedzie wszytsko dzialac.

  4. #4

    Domyślnie

    Ja miałem tak z Tamronem 17-50. Po wizycie w serwisie (niezwiązaną z tą przypadłością), nagle zaczął działać w trybie LV.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •