Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Tamron 70-300 naprawa pierścienia zoom

    Witam, wpadł mi w ręce Tamron 70-300 z uszkodzonym pierścieniem zoom - po rozebraniu okazało się, że odłamał się ząbek przekazujący ustawienie ogniskowej na tuleję sterującą wysuwaniem obiektywu. Element ten (ząbek) przenosi znaczne siły i sklejenie go klejem epoksydowym nie pomogło na długo Czy myślicie, że jest szansa gdzieś kupić sam pierścień ogniskowej? Poszedł mail do Fototechniki, ale możliwe, że dystrybutor sprzedaje części tylko serwisom.

  2. #2

    Domyślnie

    UPDATE: Niepotrzebnie panikowałem. Dostałem odpowiedź od dystrybutora, takowy pierścień kosztuje 50 PLN + przesyłka Jeszcze tylko muszę znaleźć jakiś dobry smar, żeby przesmarować prowadnice wysuwanych elementów obiektywu, żeby chodził gładziej, i można zamawiać i przekładać.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adriansocho Zobacz posta
    UPDATE: Niepotrzebnie panikowałem. Dostałem odpowiedź od dystrybutora, takowy pierścień kosztuje 50 PLN + przesyłka Jeszcze tylko muszę znaleźć jakiś dobry smar, żeby przesmarować prowadnice wysuwanych elementów obiektywu, żeby chodził gładziej, i można zamawiać i przekładać.
    Witam, mam podobny problem i proszę o o podanie adresu do tego dystrybutora - może jeszcze istnieje i ma taką część czyli ten pierścień zoom

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •