No powiem Ci że jest świetnie. Dawno nie widziałem fotek które by się czymkolwiek wyróżniały. Te się zdecydowanie wyrywają przed szereg. Także gratuluję całokształtu
Szukaj
No powiem Ci że jest świetnie. Dawno nie widziałem fotek które by się czymkolwiek wyróżniały. Te się zdecydowanie wyrywają przed szereg. Także gratuluję całokształtu
fajne te smaczki typu odkurzacz meble itp
swietna seria!
chetnie bym widzial triathlon lub skoki![]()
"Łucznictwo '74", jego mina i ta fajka są idealne
..czy będzie jeszcze jakaś kontynuacja? bo pomysł i wykonanie każdego iście genialnezdjęcia dają dużo radości przy oglądaniu
![]()
Hahaha, mistrzostwo
Wielki "+" za pomysłowość i oryginalność, fotki robią wrażenie i o to chodzi!
"Fotografowanie - podobnie, jak stosowanie wszelkich innych środków wyrazów - nie jest wymyślaniem, lecz odkrywaniem. Fotografia, to możliwość krzyku, wyzwolenia, a nie próba udowodnienia własnej oryginalności. To sposób życia." - Henri Cartier-Bresson
zrob z tego porzadna wystawe. warto.
Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales
portfolio - www.piotrfajfer.com
Narciarstwo także piękne. Kijki i pani sprzątająca - poezja.
Zdjęcie nr 3 - nie wiedziałem, że Bastek Karpiel-Bułecka para się surfingiem
Bardzo udana seria, niesamowite pomysły zrealizowane perfekcyjnie. Szukam szczeny pod biurkiem...
Wszystkie Dyscypliny Sportowe w Twoim wykonaniu Piękne: pomysł i wykonanie -Cud Malina ,są to zdjęcia które na pewno pozostaną w mojej pamięci .
Skontaktuj się z nami