Close

Strona 1 z 19 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 184
  1. #1

    Domyślnie Chorwacja - wrzesień

    Stanęło na Chorwacji http://www.apartmentscroatia.net/apa..._i_milivoj.htm




    Termin: 16-23 września 6 noclegów.
    Cena: ustalamy ale przygotujcie się na 1o eurasków (ok. 40 złotych) od głowy za dzień pobytu.

    Plener samochodowy (własny dojazd - mały konwój). Pamiętajcie o zielonych kartach!!!
    Odległość około 1400km, zatem paliwo powinno zamknąć się w kosztach około 1400,00 za samochód w obie strony. Oczywiście na miejscu też trochę się będziemy przemieszczać ale to już insza inszość Przy takim założeniu i obłożeniu auta na 4 osoby, koszt paliwa na dojazd zamyka się w kwocie 380,00 złotych.
    Łączny koszt pobytu na osobę powinien więc zamknąć się w kwocie: 650,00 za całość. Nie policzyłem kosztów winiet na autostradach, bo to jeszcze sprawdzam. Myślę że wielkiej kwoty na osobę nie trzeba będzie doliczyć.

    Wyróbcie sobie w NFZ darmową kartę ubezpieczenia zdrowotnego UE. Oddziały NFZ-tu robią to na miejscu, trzeba tylko pokazać dowód ubezpieczenia.


    auto1 / Kia Soul: Małgosia, Piotr, Mariusz, Marzena (wyjazd w sobotę wieczorem - na miejscu w niedzielę popołudniu) - 4 osoby
    auto2 / miciubici Grzesio, Sylwia, Krzysio (uwaga - ew. wyjazd z Grzesiem 15 (wcześnie rano) a powrót 21 (piątek). Jedno miejsce ewentualnie wolne w podanym terminie. 3 osoby.
    auto3 / Audi A6 Kojocik i Monika + 2-ka znajomych (wyjazd w niedzielę w nocy - na miejscu w poniedziałek) - 4 osoby


    Zapełniliśmy pokoje 11 duszami, bez Marka.

    Jeśli jesteście zainteresowani dopisujcie się w wątku.
    Z autami mogą wystąpić pewne roszady. Pewna na 100% jest KIA, Mitsubishi i Audi i ich składy.

    Proszę dopisywać się do wątku, ja te wpisy wyłuskam (sporo już napisaliśmy) albo poprzez PW.

    Taką mapę wyznaczyłem, niech mnie ktoś sprostuje jak jest zła (z Łodzi na miejsce 1300km). Niektóre mapy omijają z jakiegoś powodu Bośnię.


  2. #2

    Domyślnie

    Znam fajnych gospodarzy w podgorze w środkowej dalmacji, cenowo też myślę iż wynegocjuje dobre warunki (jeśli w drugiej połowie września to sądzę, że poniżej 10 e), ogród, grill, klima wifi., 100 m płasko do morza, 200 do plaży. Fajna droga, przez zachodnie węgry i 1140 km z wadowic.

  3. #3

    Domyślnie

    wstępnie pisze się na wrzesień we Włoszech ale Chorwacją nie wzgardzę
    D7100/S17-50 OS 2.8 / S150-600/ SB900 / SLIK PRO 700DX

  4. #4

    Domyślnie

    Podgora ma świetne położenie do wypadów i ładne malownicze okolice z jednej strony Biokowo, z drugiej Jadran, do Góry 60km do Splitu i w dół ok 130 do Dubrownika, Mostaru, blisko Ston, Peljesać Korczula, a i mikroklimat super. Robiliśmy sesję ok 20 października i temperatury wahały się w granicach 23-27stC a i woda miała ok 21 więc luz z kąpielą. Piotr napisz w jakim okresie bliżej to spróbuję się dowiedzieć i utargować ceny. My raczej z racji sezonu nie skorzystamy chyba że jak rok temu od niedzieli do czwartku w piątek powrót na ślub by w niedzielę wrócić na następne 5 dni i po rodzinkę. Liczyliśmy w różne strony i wynajęcie busa zawsze droższe niż własne auta i połączenie się w grupy. Jazda osobówką z okolic Krakowa, Wadowic to 10-12h, busem trochę więcej i płacąc za wynajęcie drożej. Inna sprawa, że w busie osoby nie prowadzące mogą pić, spać i w karty grać.

  5. #5

    Domyślnie

    Jesteśmy za Chorwacją byle by po 14 wrzesnia.

  6. #6

    Domyślnie

    Piotr, zacznij od terminu i kosztów, bo jak ja ładuję 4 osoby do auta to koszt tam i nazad paliw + winiety + opłaty mieszczę sie w tysiaku więc 250zł/os (oczywiście nie licząc amortyzacji pojazdu ).
    Noclegi we wrześniu mam po 6-7 E więc również nie wiem, sezon ślubny w pełni, a jedyna wolna sobota to 22 no i tak dalej. No i gdzie miałby być wyjazd?

  7. #7

    Domyślnie

    druga połowa września 1 osoba
    D7100/S17-50 OS 2.8 / S150-600/ SB900 / SLIK PRO 700DX

  8. #8

    Domyślnie

    Ja oczywiście też. Jedyna wolna sobota to 22 więc jak ogarniemy ten termin to ja z Moniką chętnie. Czekam właśnie na paszporty ( bo chyba były by potrzebne). Ale jakby nie zebrała się ekipa, to może te samochody w mniejszej ilości by się sprawdziły. Ja nawet w sumie wolę, bo w autobusie troche mnie muli...

  9. #9

    Domyślnie

    ale nie wykluczone, ze się spotkamy (pewnie wyjazd się zazębi i będziem wracać 27.09), ja będę pod samym Biokowem (Podgora ) więc może będziecie sie na Świętego Jurka wybierać - jak tylko nie będzie przeciwskazań pojadę i z Wami.

  10. #10

    Domyślnie

    Jeśli można to jestem zainteresowana Chorwacją

Strona 1 z 19 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •