Close

Strona 13 z 19 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 184
  1. #121

    Domyślnie

    Za ciepła


  2. #122

    Domyślnie

    no ja też mam nadzieję, że przez te kilka dni się schłodzi

  3. #123

    Domyślnie

    Alkohol? Oczywiście

  4. #124

    Domyślnie

    a propos alkoholu, z kranu płynie u nich woda zdatna do picia bez gotowania, nie trza więc zakupować Jamnicy czy innego Studenaca, Karlowacko dla "żywcowców" jest kwaśne i cienkie, jeszcze gorsze Ożujsko. Wolę więc wziąć ze sobą zgrzewkę albo i dwie Żywca, nawet puszkowego . Dla Pań właściciel ma swoje wyroby smakowe, rakijka o smaku pomarańczy, orzechówka, wiśniówka i inne , pyszne że i faceci nie pogardzą. Nie wiem tylko czy i co im po sezonie zostało ? Raz w maju zaraz po przyjeżdzie o 9-tej rano tak pokosztowaliśmy, ze obudziliśmy się o 17-tej

  5. #125

    Domyślnie

    Co do cen w sklepach w Podgorze ( spożywka ) raczej nie odbiegaja od tych w Wielkim Konzumie w Makarskiej, oczywiście asortyment mniejszy. W Październiku była jeszcze jakaś dyskoteka ale taka mała na końcu plaży no bo głównie miejscowi...

  6. #126

    Domyślnie

    jak dla mnie wszystko ok !
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  7. #127

    Domyślnie

    Tylko nie bierz za dużo bagażu bo jedziemy Kia Soul, czyt brak bagażnika

  8. #128

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Tylko nie bierz za dużo bagażu bo jedziemy Kia Soul, czyt brak bagażnika
    postaram się spakować w jedną walizkę, włączając w to sprzęt fotograficzny... ale walizkę mam tylko jedną i do tego dość dużą... no coś wymyślę
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  9. #129

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coach_lodz Zobacz posta
    postaram się spakować w jedną walizkę, włączając w to sprzęt fotograficzny... ale walizkę mam tylko jedną i do tego dość dużą... no coś wymyślę
    a może to:
    http://forum.gazeta.pl/forum/w,329,9...o_malucha.html

  10. #130

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc lepsza byłaby torba turystyczna. Jest elastyczna. Jak chcesz to Ci mogę pożyczyć.

Strona 13 z 19 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •