Close

Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 184
  1. #21

    Domyślnie

    no zobaczymy jak się to wszystko ułoży ... może na dzień czy dwa podjadę do Was
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  2. #22

    Domyślnie

    Droga faktycznie ciekawsza i tańsza a tu koszty robią różnicę. Mam nadzieję że jeszcze ktoś do nas dołączy. Już się na ten plener mocno nastawilem co oznacza że nie odpuszczę

    Pozdrawiam. Piotr Milecki.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    ...Taką mapę wyznaczyłem, niech mnie ktoś sprostuje jak jest zła (z Łodzi na miejsce 1300km). Niektóre mapy omijają z jakiegoś powodu Bośnię.

    Piotruś, myślę, że to nie jest najlepsza trasa. Marekb wyznaczył lepszą drogę. Przez Cieszyn, Cadca, Zilina, autostradą na Bratysławę, no i dalej jak już pisano. Droga jest spoko. Ja jeździłem tamtędy do Chorwacji. Może warto byłoby się nad tym zastanowić.
    Pozdrawiam, Karol.

  4. #24

    Domyślnie

    Tu się nie ma co zastanawiać. Zaakceptowana z marszu

    Ps. Szkoda że nie jedziecie

    Pozdrawiam. Piotr Milecki.

  5. #25

    Domyślnie

    okres najfajniejszy, woda w morzu gorąca, upałów już nie ma takich (choć i po 17 października jak byliśmy raz to i po 27- 29 stC bywało) no i po sezonie więc ludzi malutko, plaże prawie tylko dla siebie... żyć nie umierać

  6. #26

    Domyślnie

    Super!

  7. #27

    Domyślnie

    A o której byłby wyjazd, bo ja ma wesele 15 gdzie jestem gościem, a 16 jak wiadomo poprawiny. Sam nie dam rady jechać od strzała tyle km. Monika nie poprowadzi. No i ciekawe czy moja rdza tam doleci...

    Ps. Mogli byście jeszcze podesłać wizualizacje trasy i ewentualnie podać co potrzeba , jeśli chodzi o przejazd przez te kraje ( jak ktoś jechał to wie pewnie gdzie co załatwić)
    Ostatnio edytowane przez kojot3.0 ; 30-08-2012 o 12:00

  8. #28

    Domyślnie

    z jakich miast startują poszczególne samochody?

  9. #29

    Domyślnie

    Zaraz porobię te wizualizację według trasy Marka. Co do miejsca startu. Grzesio Kraków (na siłę jedna osoba w auto Grzesia, potwierdzę żeby nie było problemu). Ja (cztery osoby - Łódź [chcemy wyruszy już w sobotę w nocy żeby zameldować się na miejscu w niedzielę do południa - to samo zasugeruję Grzesiowi.) Kojocik - Skierniewice (dwie osoby) start w niedzielę lub poniedziałek, dobrze piszę?

    Co potrzeba. Do auta - zielona karta. Ubezpieczenie: NFZ wydaje na miejscu potwierdzenie ubezpieczenia (niebieska karta). To tyle co do formalności. Co do paszportu zdania są podzielone, lepiej go mieć. Z dowodem też przejedziemy ale mniej załatwimy w przypadku jakiegoś (odpukać) problemu.

  10. #30

    Domyślnie

    praktycznie na Słowacji trzeba winiety 10E chyba że bedziesz się bawił w omijanie autostrad, Węgry nic nie trza, Słowenia ominiemy kilka km autostrady (na którą winieta -chyba pół roczna kosztuje 35E, ponoć sa też tygodniowe lecz fizycznie chyba ich nie ma, a policja łapie jak choilera i 150E koszt przejazdu bez winiety ). W CRO trzeba euro lub kuny na przejazd, a najlepiej kartą płacić choć raz mi sie zdarzyło, ze terminal mieli zepsuty i dobrzez ze kolega z tyłu miał euraki. Generalnie najbardziej opłacalne jest wziąć z PL albo karty płatnicze, kredytowe, albo polskie złote - wymiana w Splitska Banka była o kilka zł na setce lepsza niż wymiana z EURO. Kantory są i mają minimalnie gorszy kurs. Na noclegi wszystko jedno co ale chyba lepiej E. PEKAO SA jest w UNICREDIT GROUP i tutaj przelicznik w ostatnich trzech latach był najlepszy i lepszy niż fizyczne złote -> kunę. W Podgorze jest bankomat Unicredit i pobierasz bez prowizji. Co do tankowania na Węgrzech to omiijam lub ewentualnie kartą, bo oszukują, a jeśli już płacisz eurakami to w ogóle mają fajny (dla nich ) przelicznik.
    ZoomTeam - chyba większość z Łodzi jedzie, my jeśli oczywiście sesje mi dojdą do skutku, to z Wadowic. Jak pisałem wcześniej mogę poprowadzić konwój (jest kilka małych myków, jeden za Bratysława i drugi ważniejszy by nie wjechać na autostradę na Słowenii ). Jeśli nie pojedziemy mogę opisać dokładnie trasę ( znam na pamięć ).

Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •