Close

Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 184
  1. #11

    Domyślnie

    Termin 16-23 września (niedziela do niedzieli). Ustalam, zatem bierzcie go pod uwagę. Ceny niebawem ale mamy się nie martwić

    Proszę dopisywać się poniżej, powoli stworzę listę chętnych.

  2. #12

    Domyślnie

    UWAGA. Główny Wątek został zaktualizowany.

  3. #13

    Domyślnie

    no ja bym się pisał... tylko jeśli by mnie ktoś zabrał
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  4. #14

    Domyślnie

    Ja Cię niestety nie wcisnę, mam komplet na pokładzie. Z całą pewnością się gdzieś załapiesz, szczególnie że w ten sposób oszczędzamy wszyscy na kosztach. Co do kosztów bytowych w sensie noclegów należy liczyć się wstępnie z kwotami od 8 do 12 euro za osobę. Myślę że przyzwoicie.

    Zaraz więcej szczegółów.

  5. #15

    Domyślnie

    no to poczekam aż ktoś się zgłosi, komu bym nie przeszkadzał na pokładzie
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  6. #16

    Domyślnie

    Przy takich kosztach (podział) nie powinno być problemu.

  7. #17

    Domyślnie

    Piotr znam lepszą, szybszą trasę, a koszt winiet to ok 200-220zł/ auto (Słowacja, Chorwacja ). Trasa: Zwardoń lub Cieszyn, Cadca, Zylina, Bratysława, (omijamy płatne autotrady na Węgrzech ) - i droga 86 u Madziarów, Csorna, Shombathely, Redics (przez Węgry ok 215km pustej w niedzielę lub nocami drogi - w dni powszedni TIRy - wyremontowanej bardzo ładnie)- omijamy kilkanaście km słono-płatnej autostrady na Słowenii, skecając na Dolga Vas zaraz za granicą na rondzie. Póżniej jeszcze 30-40 km do Cakovca lub Varażdina i już na sam dół autostradą. póżniej jeszcze tylko ok 40km do Podgory. Cała droga z Wadowic to dokładnie 1148km, ostatnio wracałem tam w niedzielę ( po wypadzie z urlopu na wesele ) od 10.00 rano - 21.00 czyli 11h. z dziećmi, rodziną trochę dłużej, bo i w Csornej trzeba byczą obiadokolację wszamanić (polecam brać po pół porcji )

  8. #18

    Domyślnie

    napisałem winiety (zasugerowałem się Piotra wpisem ), chodzi oczywiście o opłaty autostradowe + winiety - 10E Słowacja i opłaty w CRO ok 50E (168-171 kun x2) więc razem 60 E w dwie strony. Jeśli będą chętni i my również pojedziemy, mogę konwój poprowadzić

  9. #19

    Domyślnie

    akurat w terminie 15-30.09 będę baaardzo blisko bo na wyspie Hvar
    szkoda, że tak się nałożyły te terminy ale cóż ... nigdy nie ma takiego terminu co wszystkim spasuje
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  10. #20

    Domyślnie

    bartos, a może jakieś spotkanko na lądzie?? a może -jak ktoś będzie chciał pomóc i potrzymać lampy na sesjach. Tylko nie wiem czy dojdą do skutku bo jedna się wysypała i nie wiem czy druga uniesie koszty?? choć niewielkie ale jednak. Zobaczymy .

Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •