Close

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 83

Wątek: wielki blekit

  1. #21

    Domyślnie

    Na pewno to zdjęcie ? Wygląda jak pędzlem na płótnie cudownymi turkusami malowane. Po recenzji Czornyja, jedyne co jestem w stanie z siebie wydukać, aby całkiem się nie wygłupić, to cichutkie pięknie jest
    Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało

  2. #22

    Domyślnie

    Jak napisał Marcin - gdy wśród krytyki zaczyna mieć miejsce znużenie stylistyką Autora, choćby najlepszą, należy coś zmienić...
    Jednak, aby pozostać rozpoznawalnym, w tej nowej stylistyce dobrze jest nawiązywać do poprzedniej.
    I to Ci się, Mariuszu, znakomicie udało - elementem łączącym stare z nowym jest brakująca stopa... Tym większe brawa dla Ciebie!
    Ostatnio edytowane przez wpkx ; 27-06-2012 o 10:41 Powód: Wzgląd na Krzysia. :D
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  3. #23

    Domyślnie

    Takie zdjęcia się pamięta, kolor, kompozycja i spojrzenie - super !

  4. #24

    Domyślnie

    Wspaniałe, świetnie wyważone i wysmakowane zdjęcie... DLa mnie to jest zdjęcie kompletne, no nie mam słów... kolorystyka powaliła mnie na glebe i jeszcze sie podnosze...
    Ostatnio edytowane przez Locter ; 27-06-2012 o 18:37

  5. #25

    Domyślnie

    Piękne zdjęcie.
    Jak już koledzy i koleżanki wyżej zauważyli:
    -- przede wszystkim kompozycja i klimat. Naprawdę nie ma za dużo ani za mało elementów.
    --kolorki i jasności. Nie wiem ile tu zabiegów obróbkowych typu winieta/dodge/burn, czy może tak Ci rysuje szkiełko/aparat, ale tak jest właśnie bardzo dobrze m/z.
    --temat - fajna sytuacja, spojrzenie, postawa modelki.

    Pozdrawiam
    Takie tam..... szkiełko ....oko.....jeszcze jedno oko.....ale tylko jedno w użyciu......
    Prawe
    Moje pstryki z różnych, dziwnych miejsc : http://tom-gdynia.jalbum.net/

  6. #26

    Domyślnie

    Kwintesencja smaku, kunsztu i oka
    D7k|N17-55 2.8|N Micro 60 2.8G ED|N35 1.8G|N85 1.8|SB900

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    Nieprawdopodobnie dobre zdjęcie, na miarę WPP. Kolory, kadr… nie no… co tu w ogóle pisać. Na tej fotografii gra absolutnie wszystko.
    Ukłony i szczere gratulacje.
    podpisuję się!

  8. #28

  9. #29

    Domyślnie

    Świetna fotografia, ma to "coś". Nie zdziwiłbym się gdybym zobaczył ją na okładce National Geographic
    D700 + D750+D90+N35/1.8+N85/1.8+N28/1.8+SB900+YN602

  10. #30

    Domyślnie

    mo i to jest solidna fotografia. Poczynając od kolorów, kadru, kompozycji po takie smaczki jak tekstura aż do generalnego klimatu jest bardzo dobrze. Trochę więcej ostrości jednak by się przydało - czysto subiektywnie.

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •