Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1

    Domyślnie Stopka i podpis użytkownika


  2. #2

    Domyślnie

    Irytuje cie admin ? jego wpis ? czy nagminne olewanie tego zapisu przez userów ?
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 24-06-2012 o 10:37
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  3. #3

    Domyślnie

    Nikt tutaj na sile nikogo nie trzyma. Nie podoba sie to zmien portal, jest cala masa innych serwisow. Skoro tak admin zarzadzil pozostaje sie do tego dostosowac.

  4. #4

    Domyślnie

    Jaka jest granica strony niekomercyjnej i komercyjnej?

    Ps. Gdyby nie ten wątek, nie wiedziałabym o ogłoszeniu admina... Średnio więc z dostępem do odbiorców.

  5. #5

    Domyślnie

    Widać w tym dziale było najwięcej nadużyć. A informacja jest jasno zapisana w regulaminie

    9. Dopuszcza się umieszczenie odnośników jedynie do prywatnych stron hobbystycznych, domowych i autorskich, z wyłączeniem forów, portali i stron komercyjnych.
    Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  6. #6
    Iwek_22
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez credka Zobacz posta
    Jaka jest granica strony niekomercyjnej i komercyjnej?

    ...
    żartujesz?

  7. #7

    Domyślnie

    Iwek_22, nie.

  8. #8

    Domyślnie

    sprawa jest prosta
    to co prowadzi do jakiejkolwiek oferty jest reklamą i nie sposób jest mieć tu jakiekolwiek wątpliwości. tak więc twoje przynajmniej 2 linki w podpisie są reklamą. nie mnie jednak oceniać czy jest ona zgodna z polityką forum (czyli czy jest opłacona czy nie).

    edyta

    pozostawianie takich podpisów jest też nieuczciwe wobec współużytkowników forum, którzy swoje podpisy opłacają. sprawa jest też o tyle prosta, że wystarczyłoby umieścić stosunkowo niedrogi zapis w cenniku na reklamę podpisową. myślę, że 10 pln/miesiąc byłoby na tyle atrakcyjne, że nie stanowiłoby obciążenia dla userów a zarazem byłoby sporym zastrzykiem dla samego forum.
    Ostatnio edytowane przez siona ; 24-06-2012 o 11:12
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  9. #9
    Iwek_22
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez credka Zobacz posta
    Iwek_22, nie.
    czyli żartujesz

  10. #10

    Domyślnie

    Jak już ktoś wspomniał, nie pasuje - poszukaj innego forum
    Tak z ciekawości, jeśli chciałbym umieścić link do strony w podpisie jakie kroki muszę poczynić?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •