Na początek mam prośbę, czy wręcz apel... Do tych, co nie są użytkownikami/sympatykami/zwolennikami/miłośnikami/fanboyami/cokolwiek (niepotrzebne skreślić). Dajcie sobie na wstrzymanie. Już tyle było wątków o jabolach, każdy jedn został zamknięty. Jak tylko gdziekolwiek pojawia się hasło Apple, zaraz zbiegają się jego przeciwnicy i zaczyna się flame. Ja rozumiem, że można czegoś nie lubić, ale po prostu olejcie to. Nie zaglądajcie tu, dajcie wątek do ignorowanych i pozwólcie po ludzku podyskutować, popytać, powymieniać się informacjami.

Moderatorów prosiłbym o przypilnowanie porządku...

Do czego zmierzam... Są wątki o Androidach, Windowsach, gdzie można pogadać o sprzęcie, oprogramowaniu itd...

Do założenia tego tematu skłoniła mnie jedna rzecz... Otoż szukam pewnego rodzaju aplikacji na jajpada. Może ktoś ma, zetknął się, używa...

Szukam notatnika, do robienia odręcznych notatek, ale takiego, w którym na tło można położyc jakiś gotowy dokument w postaci pdfa, czy jpga. Wiecie, dostaję mailem zeskanowany dokument, otwieram sobie go w swoim "notatniku", nanoszę swoje odręczne notatki, zapisuję znowu w postaci pdfa lub jpga i odsyłam z powrotem. Notatników odręcznych jest sporo, ale czy któryś ma opcję wrzucenia sobie czegoś jako tła?