Close

Strona 552 z 582 PierwszyPierwszy ... 52452502542550551552553554562 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 511 do 5 520 z 5814
  1. #5511

    Domyślnie

    No i pięknie. To najrozsądniej wychodzi i5 8ram 256ssd za 5500 zł i dorzucić ramu.

  2. #5512

    Domyślnie

    ------
    Back to XR:

    Znalazłem w necie parę testów i opinii, póki co ponoć portrait mode wykrzacza się na nie-twarzach, czyli np. psach, przedmiotach użytkowych itp.
    Ponieważ nie ma dwóch kamer do porównania danych z kadru, do mapy głębokości wchodzi tylko segmentacja zrobiona w Neural Engine.
    Ekhm... Poczekamy...

    End of off top
    ----
    Pozdrawiam, Kuba

  3. #5513

    Domyślnie

    czy ktos z Was mial problem z zawieszaniem macbooka przy wybudzeniu ze stanu uspienia po przejsciu na Mojave? pokazuje sie ekran logowaniama, wpisuje sie haslo i kreci sie to kolorowe kolko i pomaga tylko twardy reset.

  4. #5514

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    czy ktos z Was mial problem z zawieszaniem macbooka przy wybudzeniu ze stanu uspienia po przejsciu na Mojave? pokazuje sie ekran logowaniama, wpisuje sie haslo i kreci sie to kolorowe kolko i pomaga tylko twardy reset.

    Czy było na tym kompie kilka kont admina/zmieniane konta admina/kilka różnych z przepisywanymi uprawnieniami admina?
    Pozdrawiam, Kuba

  5. #5515

    Domyślnie

    nic nie bylo. czysta instalacja Mojave. Od zera. rMBP 2015. wczesniej chodzila na el capitan. nie bylo problemow.

  6. #5516

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    nic nie bylo. czysta instalacja Mojave. Od zera. rMBP 2015. wczesniej chodzila na el capitan. nie bylo problemow.
    Jeśli od zera, a nie update, to spróbuj tego:


    If you're having trouble logging into your Mac or MacBook after installing macOS 10.14 Mojave, or you're stuck in a loop where you log in, then get logged out again, the following steps might help.

    First, restart your Mac and hold down the Command + S keys on your keyboard as it boots up.

    This will boot you into a command prompt. Now, enter in the following:
    /sbin/mount -uw /

    Press Enter on your keyboard. Then enter in the following:
    rm /var/db/.applesetupdone

    This removes a file, which makes it appear like you're starting Mojave up for the first time. Don't worry, nothing important is getting deleted. Press Enter, then restart your Mac.
    You will then be asked to create a new admin user account.

    Pozdrawiam, Kuba

  7. #5517

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wywar Zobacz posta
    No i pięknie. To najrozsądniej wychodzi i5 8ram 256ssd za 5500 zł i dorzucić ramu.
    Wolałbym i7 128gb ssd i 8 GB ram. Dołożyć pamięci i zewnętrzny ssd.
    FujiLove again and again...

  8. #5518

  9. #5519

    Domyślnie

    Jeszcze trzeba się upewnić jaka jest różnica w szybkości ssd 128 i 256. Czy kosmetyczna, czy ogromna. Chyba że ktoś będzie stawiał system na jakimś zewnętrznym samsungu x5 czy czymś podobnym, to wtedy bez znaczenia.

  10. #5520

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skinny500 Zobacz posta
    Wymiana RAMu w Mini 2018. Trochę śrubek trzeba odkręcić. Z tego co widać, jest to równie proste jak wymiana ssd w poprzednich macach i dużo prostsze niż wymiana ssd jeśli ktoś wykręcał do tego płytę (z tego co widzę, to teraz jest da się to zrobić szybciej niż kiedyś).
    Sporo tego rozkręcania!

    Oparacja nie jest dla mnie problemem - w moich poprzednich Mini dokładałem SSD do HDD i wymieniałem HDD na SSD. Martwię się o gwarancję. Jak mam wydać grubo ponad 1000 funtów na komputer to może i na Apple Care bym się skusił, bo przy takim i7 jaki teraz dają następny upgrade miałbym za 5 lat.

    A tak pewnie będzie kolejny pecet...
    FujiLove again and again...

Strona 552 z 582 PierwszyPierwszy ... 52452502542550551552553554562 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •