Close

Strona 561 z 582 PierwszyPierwszy ... 61461511551559560561562563571 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 601 do 5 610 z 5814
  1. #5601

    Domyślnie

    Panowie - czy ktoś z Was obrabia zdjęcia na MBP13 2017 z 8 GB Ramu? Nie mam tu na myśli hardcore'owej pracy (od tego mam PC), ale rekreacyjne suwaczki w LR przy fotkach z wakacji.

  2. #5602

    Domyślnie

    Ja obrabiam na MBP13 2015 z i5 i 8GB. Tragedii nie ma, idzie się przyzwyczaić, na czas eksportu większej paczki zdjęć, wychodzę na kawę

  3. #5603

    Domyślnie

    Mag-safe mocno mi się grzeje w czasie ładowania gdy coś robię - też tak macie ?

  4. #5604

    Domyślnie

    Czy ktoś może zainstalował i używa ipadOS beta? Kuszą mnie te nowe ficzery, ale nie wiem na ile to stabilne jest w chwili obecnej i na ile te bugi doskwierają w użytkowaniu, jak appki chodzą etc. Ma ktoś jakieś doświadczenia?

  5. #5605

    Domyślnie

    Witam, rozważam zakup macbook pro 15 cali 2015r, czy ten sprzęt umożliwi mi płynną pracę w lightroom z plikami raw 24Mpix? Czy decydując się na stacjonarny komputer za ok 3500 zł dużo zyskam względem szybkości?

  6. #5606

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez morzon Zobacz posta
    Czy ktoś może zainstalował i używa ipadOS beta? Kuszą mnie te nowe ficzery, ale nie wiem na ile to stabilne jest w chwili obecnej i na ile te bugi doskwierają w użytkowaniu, jak appki chodzą etc. Ma ktoś jakieś doświadczenia?
    Używam od drugiej bety, ale dopiero od czwartej mogę z niego normalnie korzystać, bo wcześniej działał mi tylko bez Smart Keyboard. Obecnie raczej nie mogę mu niczego zarzucić, ale mało używałem od ostatniej aktualizacji bo miałem do zrobienia sporo rzeczy do których był mi potrzebny komputer.

  7. #5607

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skinny500 Zobacz posta
    Używam od drugiej bety, ale dopiero od czwartej mogę z niego normalnie korzystać, bo wcześniej działał mi tylko bez Smart Keyboard. Obecnie raczej nie mogę mu niczego zarzucić, ale mało używałem od ostatniej aktualizacji bo miałem do zrobienia sporo rzeczy do których był mi potrzebny komputer.
    Dzięki za info @skinny500. Chyba się skuszę w takim razie, bo wczoraj wyszła trzecia publiczna (nie dev) beta więc myślę, że i tak najgorsze bugi powinny już zniknąć.
    A jak ogólnie oceniasz zmianę i nowe funkcjonalności?

  8. #5608

    Domyślnie

    Z iPadOS to jest raczej nie do opisania różnica - zupełnie inny sprzęt, potrafiący prawie wszystko czego mu brakowało. Wszystko jest lepsze, od pierdoł typu wyświetlanie Instagram app bez rozmywania, po obsługę NASa przez SMB.

  9. #5609

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez indygo Zobacz posta
    Witam, rozważam zakup macbook pro 15 cali 2015r, czy ten sprzęt umożliwi mi płynną pracę w lightroom z plikami raw 24Mpix? Czy decydując się na stacjonarny komputer za ok 3500 zł dużo zyskam względem szybkości?
    Umożliwi, nie zyskasz.

  10. #5610

    Domyślnie

    Pytanko do użytkowników ipadOS, czy mając macbooka i ipada z tym systemem, biorąc pod uwage ze apla pliki dziala juz bardziej "komputerowo", mogę mając oba urządzenia podpięte w to samo wifi przeglądać katalogi na ipadzie z poziomu macbooka tak żeby tam coś dograć bez itunsa czy programów trzecich?
    ;]

Strona 561 z 582 PierwszyPierwszy ... 61461511551559560561562563571 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •