Close

Strona 5 z 582 PierwszyPierwszy ... 345671555105505 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 5814
  1. #41

    Domyślnie

    mam jabłko więc stwierdziłem że może być i tu
    MacBook Pro 13"
    procesor dual core 2,26
    8gb ram
    podczas normalnego używania czyli np przeglądania internetu jest 70-80*C a tak jak wcześniej wspomniałem okolice wrzenia wody podczas pracy- przez co procesor zwalnia aby się nie przepalił i komputer strasznie zamula ;/
    Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności

  2. #42

    Domyślnie

    a wentylator masz na pewno sprawny? zdecydowanie zbyt wysokie temperatury
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  3. #43

    Domyślnie

    Kurz i pająki wygonione sprężarką? Tylko nie sprężonym powietrzem w aerozolu bo to zabawa. Trzeba dmuchnąć albo normalną sprężarką albo odwrócić rurę odkurzacza, jeśli ma wylot z możliwością podłączenia rury. Syfy potrafią tak głęboko siedzieć w laptopach że tylko dużą ilością powietrza się je da wygonić. No i jak wspomniał przedmówca, wiatrak się oczywiście kręci?
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  4. #44

    Domyślnie

    wiatraki się kręcą-
    wymieniłem wczoraj pastę na CPU i GPU i troszkę lepiej ale bez rewelacji- teraz wiatrak ma 2000RPM a przy tamtych temperaturach 6200 RPM - myślę czy wymiana wiatraka na nowy coś da? raczej nie skoro ten sie kręci i go słyszę?
    Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności

  5. #45

    Domyślnie

    a nie masz uruchomionego jakiegoś procesu, który niepotrzebnie (bez Twojej wiedzy?) zamula Ci system?
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paparazzi89 Zobacz posta
    wiatraki się kręcą-
    wymieniłem wczoraj pastę na CPU i GPU i troszkę lepiej ale bez rewelacji- teraz wiatrak ma 2000RPM a przy tamtych temperaturach 6200 RPM - myślę czy wymiana wiatraka na nowy coś da? raczej nie skoro ten sie kręci i go słyszę?
    Czuć na skórze wyraźny powiew z wiartaka?

    PS. Zeskrobał Pan starą pastę i ew jakieś gąbki/folie?
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  7. #47

    Domyślnie

    procesu raczej nie- bo sytuacja ma miejsce tylko w przypadku obraóbki zdjęć lub eksportu wyskakuje ta temperatura
    komputer oczywiście wyczyszczony z kurzu podczas wymiany pasty.
    czy kurz na płytce elektrycznej też ma znaczenie? jego nie dałem rady ściągnąć do końca bo nie miałem przy sobie pędzelka żadnego

    a co do powiewu wiatraka- właśnie też mam takie wrażenie że nie do końca go czuć tak jak powinienem jak było na początku ale czuć go
    Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności

  8. #48

    Domyślnie

    otworzyłem go ponownie i zastanawiam się skąd wentylator bierze powietrze?
    zawsze mówiono że mac bierze spod klawiatury ale tam raczej nie ma jak - wydaje mi się że najlepszym sposobem było by wywiercenie dziurek przy wentylatorze od spodu w obudowie
    Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności

  9. #49

    Domyślnie

    Kurz na samej płytce nie ma wielkiego wpływu, ale w blaszkach radiatora ogromny. Fabrycznie nie ma żadnych dziurek i jakoś żyje to znaczy że nie powinno być.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  10. #50

    Domyślnie

    tam jest czysto,
    jak ściągnąłem dolną pokrywę to nie przekraczał 100*C przy eksporcie
    jak jest założona obudowa to 106-107 ;/

    tak starą pastę usunałem, oraz wyczyściłem dokładnie pozostałości po niej.
    Ostatnio edytowane przez Psychotrop ; 06-07-2012 o 16:31
    Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności

Strona 5 z 582 PierwszyPierwszy ... 345671555105505 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •