Close

Strona 57 z 582 PierwszyPierwszy ... 747555657585967107157557 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 5814
  1. #561

    Domyślnie

    Na Pc też wyszła odświeżona wersja. Na os x będzie wkrótce.

  2. #562

    Domyślnie

    Czekajcie czekajcie, czy ja dobrze zrozumiałem? Jest Baldurs Gate do pobrania na iOS? Pełna wersja nieograniczona taka jak GTA III czy parę dni temu wydane GTA III Vice City?

    Powiem Wam że bardzo ale to bardzo podoba mi się wsadzanie starych dobrych tytułów z peceta na ios, gta III to świetny tego przykład, gra jest identyczna jak oryginał 10 lat temu, własnie ją kończę na ipadzie vice city wyszło 6 grudnia na iOS kosztuje 4,5 ojro, to będzie mój kolejny zakup jak przejdę GTA3 Jeszcze mi się marzy Diablo I oraz NFS Most Wanted na iOS i będzie miodzio
    Ostatnio edytowane przez Aeon88 ; 09-12-2012 o 13:30
    ;]

  3. #563

    Domyślnie

    Tak. Most Wanted też jest. I będzie Final Fantasy IV z poprawioną grafiką.

  4. #564

    Domyślnie

    Nie wiem czy mi się wydaje ale ten NFS Most Wanted 2012 wygląda jak z deczka poobcinany (nie jest w pełni funkcjonalny tak jak wersja na PC, np nie ma swobodnej jazdy po mieście). Mi chodzi o takie przeniesienia jak właśnie GTA III na iOS - gra jest kropla w kroplę identyczna do wersji z PC, z wyjątkiem sterowania oczywiście, fabuła jest taka sama, zadania te same, grafika auta postacie wszystko identycznie, nawet paczki się szuka i skoki wykonuje tak samo, krótko mówiąc tak jak bym kupił GTA III na PC ale zainstalował na ipadzie. O takie właśnie wydanie gry na iOS mi chodzi. Ostatnio wyszło Vice City na iOS które też jest kropla w kroplę zgodne z oryginałem na PC.

    Mówiąc o NFS Most Wanted chodziło mi o starą wersję tą przed Carbonem a po Underground 2, i żeby była przeniesiona w 100% na iOS właśnie tak jak GTA III, czyli wszystko żeby było kropla w kroplę identyczne. Diablo też bym kupił jeśli by je tak przenieśli. Obcięte wersje gier z peceta mnie średnio interesują, bo to już nie to samo. Za to jak się gra w GTA III na ipadzie to się łezka kręci w oku bo się lata młodości przypominają i ślęczenie z kumplami w poszukiwaniu paczek i podkładaniu bomb. Ostatnio grałem u brata w NFS Carbon na PSP, to jest poprostu tragedia jak oni psują świetne gry jak wydają ich wersje mobilne. Mam nadzieje że wydanie GTA III otworzy producentom oczy, że żadna podróbka tak się nie sprzeda jak gra w 100% przeniesiona na iOS.
    ;]

  5. #565

    Domyślnie

    Ja dzisiaj wymieniłem hdd w 24" imacu. Otworzyłem go po raz trzeci, tym razem po ponad rocznej przerwie. Cała operacja zajęła mi ok 30 minut. Mimo, ze nowe modele mi sie bardzo podobają, to jednak trochę szkoda, ze teraz wymiana dysku nie będzie taka prosta.

  6. #566

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skinny500 Zobacz posta
    Baldur's Gate EE jest w App Store od nocy. Zaraz instaluję. I Snapspeed do edycji zdjęć od tej pory jest za darmo. Rewelacyjny program. Zresztą autorstwa Nik Sosfware więc oczywiste, że jest świetny.
    szkoda tylko że tylko na ios 6
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  7. #567

    Domyślnie

    zainstalowałem snapspeed na ipadzie 2 z iOS 5.1

    PS. chyba że to o baldura chodzi to sorry :P
    ;]

  8. #568

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    zainstalowałem snapspeed na ipadzie 2 z iOS 5.1

    PS. chyba że to o baldura chodzi to sorry :P
    pewnie że o baldura
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  9. #569

    Domyślnie

    Grał już ktoś w tego Baldura na ipadzie? Jak sterowanie i ogólne wrażenia?

  10. #570

Strona 57 z 582 PierwszyPierwszy ... 747555657585967107157557 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •