Close

Strona 576 z 582 PierwszyPierwszy ... 76476526566574575576577578 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 751 do 5 760 z 5814
  1. #5751

    Domyślnie

    Daniel Łącki
    tel.: +48 733 782 782
    mail: info@aid-serwis.com.pl

    Proszę powołać się na mnie, wspomnieć o kosmicznych naprawach monitorów medycznych. Jak ten człowiek nie pomoże to raczej w PL nie ma lepszego fachowca.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  2. #5752

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Niestety, okazało się, że ten serwis to bada tylko jakieś moduły, a tak bardziej, to się nie wgłębiają i nie znają.
    Wiedzą tylko, że właściciel ma koty
    Taka diagnoza zajęła im dwa tygodnie...
    Jestem więc w punkcie wyjścia i szukam rzeczywiście sprawdzonego warsztatu/pasjonata, który jest prawdziwym elektronikiem i diagnozę postawić umie.
    https://www.youtube.com/c/DanielRakowiecki

    Ten gość naprawia to czego autoryzowane serwisy nie potrafią zrobić. Zadzwoń, zapytaj.
    ;]

  3. #5753

    Domyślnie

    Czy ktoś z używających Macbooka Air z M1 i 16 GB RAM i obrabiających zdjęcia z gęstszych matryc mógłby napisać czy ta konfiguracja sobie radzi czy jednak muli. Chodzi mi o matryce takie jak w D850, Z7, Z9 itd...

  4. #5754

    Domyślnie

    Mam mini z m1 i 16 Gb ram. Jest 5 razy szybszy przy obrobce plikow w PS z z7 w stosunku do Macbooka pro z 2018 15” i7 2,7 16 GB. Czekam z niecierpliwością na test m2, może się uda porównać w październiku. Ponoć to dopiero ma kopa.

  5. #5755

    Domyślnie

    Cześć. Czy ktoś porównywał bezpośrednio m1 pro 13' z laptopem o podobnych parametrach na Windowsie? (na przykład asus zephyrus lub zenbook 14x). Szukam jakiegoś laptopa do obróbki.

    Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

  6. #5756

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez patronat Zobacz posta
    Mam mini z m1 i 16 Gb ram. Jest 5 razy szybszy przy obrobce plikow w PS z z7 w stosunku do Macbooka pro z 2018 15” i7 2,7 16 GB. Czekam z niecierpliwością na test m2, może się uda porównać w październiku. Ponoć to dopiero ma kopa.
    Dzięki. A używasz na nim czegoś przed PS? Może Capture One? Nie mam niestety porównania do tych starych procesorów a jedynie do Maca Pro z 2021 z najmocniejszą konfiguracją M1 Pro i 32GB, i ten jest kozak nad kazaki. Chyba się skuszę na tego Air jako drugi, mniej wydajny jeśli nie znajdę informacji, ze komuś to ewidentnie muli na większych plikach.

  7. #5757

    Domyślnie

    W air jest chyba inny rodzaj ssd z tego co pamietam no i procek jest mocno zubożony. Bawiłem się tylko chwilkę więc się nie wypowiadam. Sam celuję w 14 pro w ramach wymiany tego z 2018. Do theteringu mam zamiar ipada pro zatrudnić.
    Co do programów to tylko LR i PS. Na LR jest bardzo przyjemnie. Tak sobie myślę, że jedyne miejsce w którym Air będzie zamulać to duże eksporty plików.

    PS
    Pooglądałem kilka testów i już tak mocno nie czekam na M2. Wychodzi na to że M1 pro i ultra rządzą.

  8. #5758

    Domyślnie

    Zależy jak zdefiniujesz obróbkę. Przesuwanie suwaczków w LR działa bardzo sprawnie, eksportowanie dużej ilości plików albo jakieś bardziej intensywnie operacje np odszumiania już nie dzieją się natychmiast. W sumie to ciężko mi tutaj jednoznacznie zdefiniować to na zasadzie działa szybko/wolno, wszystko będzie zależeć od osobistej interpretacji tych terminów i używanego softu.
    Pisane na podstawie PRO 16GB.

  9. #5759

    Domyślnie

    Jeśli chcecie porównywać wydajności macow w programach do obróbki zdjęć to polecam ten kanał na yt: https://www.youtube.com/watch?v=9dFTQaGeXKY

  10. #5760

    Domyślnie

    czy ktoś może podejmował próbę wymiany baterii w rMbPro late 2013 ? Niestety padła i musze mieć kompa prawie cały czas na drucie co mi się ogólnie średnio podoba. Musze to zmienić do czasu kupna maca mini za kilka miesiecy. jakieś baterie oryginalne widuję na naszym rodzimym portalu aukcyjnym za jakieś 350zł. Wymianę oczywiście bym zlecił. Czy moze lepiej zanieść kompa i kazać go naprawić bez wnikania co i jak ?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zrzut ekranu 2023-01-29 o 09.52.36.png
Wyświetleń:	118
Rozmiar:	53,0 KB
ID:	69702
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zrzut ekranu 2023-01-29 o 09.53.02.png
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	230,5 KB
ID:	69703
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zrzut ekranu 2023-01-29 o 09.53.28.png
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	100,3 KB
ID:	69704

Strona 576 z 582 PierwszyPierwszy ... 76476526566574575576577578 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •