Close

Strona 567 z 567 PierwszyPierwszy ... 67467517557565566567
Pokaż wyniki od 5 661 do 5 662 z 5662
 1. #5661

  Domyślnie

  Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
  Nie ufał bym tak producentowi do końca, imaki nie mają zamykanej pokrywy, a tak się grzały że po dłuższym użytkowaniu przy ciężkiej pracy klej się wylewał na matrycę i robiła się żółta, to samo Apple Cinema Display, znaleźć kilkuletni nie zżółknięty nie jest tak łatwo. Nowe rMBP 16" również się przegrzewają, nie trzeba nawet zamykać pokrywy, wystarczy podpiąć dodatkowy monitor 4K i chłodzenie nie wyrabia, znany temat. Nie mam już gwarancji na mojego rMBP, nie chciałbym mu ekranu sfajczyć, z drugiej strony taka podstawka zaoszczędziła by mi masę miejsca na biurku. Dlatego interesuje mnie opinia kogoś kto nie używa MBP tylko do przeglądania internetu tylko regularnie go obciąża po kilka godzin wysokimi temperaturami. Ty nie zauważyłeś u siebie żadnych zmian na wyświetlaczu? Odbarwień, bledszego koloru w jakimś miejscu, duchów, zżółknięcia itp itd?

  Pytanie nr 2: jak wtedy po wyłączeniu rMBP włączyć go ponownie bez wyjmowania go ze stojaka i otwierania pokrywy? Wiem że można go wybudzić klawiaturą bezprzewodową, ale nie usypiam sprzętu tylko wyłączam, co by się nie zużywał i nie pracował niepotrzebnie. A może przesadzam i podczas uśpienia nic nie działa prócz jakiegoś czujnika co czuwa i czeka kiedy go wybudzę?
  Matryca ma się dobrze, żadnych zauważalnych problemów. Mam retinę z 2015, za chwilę stuknie jej 5 lat.
  Pamiętaj, że przy otwartej klapie i dużym obciążeniu, dolna krawędź ekranu też się solidnie grzeje, bo na nią trafia zdecydowana większość gorącego powietrza pompowanego przez wentylator.

  Ja usypiam, od zawsze. Poprzedniego macbooka również, ma już 7 lat, bateria ciągle oryginalna, działa jak trzeba.
  Wybudzam myszką lub klawiaturą na BT. Oryginalna aplowska klawiatura na na bocznej krawędzi włącznik. Nie wiem czy on służy do włączania klawiatury czy może do włączania macbooka czy innego imaka. Warto sprawdzić.

 2. #5662

  Domyślnie

  Na logikę, niech każdy zada sobie pytanie - czy laptop służy do pracy z zamkniętą pokrywą?
  W życiu bym takiego wynalazku nie zakupił. SATECHI to też taki "wyznacznik stylu" z jakby ograniczoną odpowiedzialnością. Przykładowo ich Huby do MBP, pięknie wyglądają, przez co kosztują niemało - a w działaniu potrafią być kapryśne czy może nawet nieprzewidywalne (odłączanie dysków, lub nawet całkowity brak rozpoznawanych urządzeń) do tego grzeją się bardziej od obudowy MBP, a po zostawieniu go wpiętego przy uśpionym Macbooku - akurat odłączonym od zasilania - potrafią wciąż się nagrzewać i drenować baterię! Szkoda, że z_jebiści, uśmięchnięci i tryskający optymizmem jutuberzy jakoś wcale o tym nie wspominają! :/

Strona 567 z 567 PierwszyPierwszy ... 67467517557565566567

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •