Close

Strona 565 z 582 PierwszyPierwszy ... 65465515555563564565566567575 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 641 do 5 650 z 5814
  1. #5641

    Domyślnie

    Chodzi o normalnego ipada 2 a nie wersję mini. Tam max obecnie to ios 9.3.5.

    Jest wersja 9.3.6 ale dla GSM/CDMA, łatka dla GPSa wydana w 2019r. Ja mam wersję WIFI, więc u mnie max to 9.3.5 z 2016r.
    ;]

  2. #5642

    Domyślnie

    Druga sprawa, jaki fabryczny punkt bieli ma Retina MBP 15" z 2012r? Chodzi o ten przy głównym systemowym profilu Kolor LCD. Bo napewno nie 6500K.. gdzieś czytałem o 7300K, ktoś potwierdzi? Ktoś z Was to mierzył?
    ;]

  3. #5643

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Chodzi o normalnego ipada 2 a nie wersję mini. Tam max obecnie to ios 9.3.5.

    Jest wersja 9.3.6 ale dla GSM/CDMA, łatka dla GPSa wydana w 2019r. Ja mam wersję WIFI, więc u mnie max to 9.3.5 z 2016r.
    Mam Ipada III, (WIFI,komórka) ostatnia wersja to 9.3.6. Nic nowego się nie pojawiło.

  4. #5644

    Domyślnie

    Używał ktoś iPada 2 mini do importu zdjęć z D500 przez snapbridge szybkiej podstawowej obróbki i eksportu?

  5. #5645

    Domyślnie

    Mam problem z dyskami. Mam macbooka i hackintosha, na których jest macOS na dyskach systemowych. Dane trzymam na dyskach HDD 3.5" wpinanych do kieszeni USB. Mam też windows na hackintoshu jako drugi system. Do pracy na dyskach HDD na których mam dane (zdjecia/filmy) a które są sformatowane w NTFS używam NTFS for MAC od Paragon Software na obydwu komputerach, żebym mógł odczytywać/zapisywać dane bez przeszkód zarówno na macOS jak i na windzie.

    Problem polega na tym, że jak odpalę macOS, podepnę dysk NTFS zewnętrzny, wgram na dysk jakiś folder np ze zdjęciami, potem wypnę dysk i podepnę go pod windowsem, nie widzę tego folderu który przed chwilą wgrałem. Miejsce jest zajęte ale folderu nie ma. Jest tylko poprzednia zawartość. Wtedy muszę dysk spowrotem wpiąć pod macOS, pod makiem ten nowy folder.. też przestaje być widoczny! Odpalam NTFS for mac, zaznaczam podpięty dysk, najpierw klikam weryfikuj, a potem napraw. Wtedy pod makiem znowu pojawia się nowy folder, i jak wepnę dysk pod windę to też go widzę.

    Dlaczego pierniczy się system plików kiedy po użytkowaniu dysku w maku go odepnę i wepnę pod kompa z windą? Wszystko co nowe wgrane przestaje sie wyswietlac..

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Wytłumaczę to inaczej, mam maka, na nim OS High sierra, NTFS for mac dla dysków NTFS. Wpinam dysk hdd 3.5" sformatowany w NTFS do kieszeni sata na USB. Na tym dysku mam foldery:

    1
    2
    3

    Usuwam folder 1, zostają foldery 2 i 3. Wgrywam nowy folder A. Obecnie mam więc foldery:

    A
    2
    3

    Odpinam dysk, wyłączam kompa, idę na peceta z windą, podpinam dysk a tam widzę co? Foldery:

    1
    2
    3

    Z czego do folderu 1 nie mam dostępu. Bo go wywalilem przed chwilą pod makiem, ale system windows nadal go jakos widzi, nie widzi natomiast folderu A. Wracam z dyskiem na maka, wpinam go a tam widzę foldery:

    2
    3

    Nie ma folderu 1, nie ma folderu A. Odpalam NTFS for MAC, zaznaczam dysk, weryfikuję, potem klikam napraw, i po chwili widzę już na dysku prawidłową strukturę:

    A
    2
    3

    Teraz po odpięciu kompa i przejściu na windę też widzę foldery A 2 3. Ale jak na maku znowu coś usunę/wgram, to bez naprawiania dysku w NTFS for MAC nie będę widział nowej zawartości pod windą.

    Co się dzieje??? Mam u siebie z 8 dysków, z różnym stażem, nowe, stare, kumpel przynosi swój, to się dzieje na każdym z nich, więc to nie wina siadającego HDD. Coś się pierniczy z systemem plików. Tylko co? I dlaczego?
    ;]

  6. #5646

    Domyślnie

    Może to być wina samego hackintosha...
    Spróbuj https://mounty.app/ - podobno działa ok i jest darmowy.
    Ostatecznie format wszystkich dysków do exFAT i będzie po problemie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #5647

    Domyślnie

    Czołem

    Jakiś czas już się zastanawiam... aby zakupić coś "mobilnego" z jabłkiem i nie mogę się zdecydować... trzynastka PRO z 2019 i ta nieszczęsna klawiatura (odpada), plotki o 14 PRO, że "już niebawem" (kiedy - zagadka, cena - zagadka), a na półkach ciekawy AIR 2020 z ekranem retina...
    Próbował ktoś już na konfiguracji AIR 2020 I5, 8GB odpalać pakiet Adobe? Jak to się sprawuje przy dłuższych sesjach z Lightroom, PS, a może poza Adobe - Afinity?

    Zdaje sobie sprawę, że do ciągłych zleceń typu śluby itp. na tym sprzęcie nie da rady ale dla TOTALNEGO amatora, obróbki zdjęć z wypadów rodzinnych...?
    Jestem ciekaw jak to śmiga

  8. #5648

    Domyślnie

    Slon to nie wina hackintosha, bo ten sam problem mam na macbooku z "normalnym" macOS. Jak nie znajdę rozwiązania to faktycznie przejdę na swoich dyskach na exFAT.
    ;]

  9. #5649

    Domyślnie

    Czy możecie polecić aplikacje pod OS X do przeglądania zdjęć .
    Bez wywoływarki raw .
    Nie mogę się polubić z aplikacją systemową pomimo upływu lat .
    R | 35 | 50 | 135

  10. #5650
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

Strona 565 z 582 PierwszyPierwszy ... 65465515555563564565566567575 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •