Close

Strona 564 z 582 PierwszyPierwszy ... 64464514554562563564565566574 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 631 do 5 640 z 5814
  1. #5631

    Domyślnie

    Próbowałem znaleźć rozwiązanie problemu, ale poległem. Mój kuzyn kupił MacBooka Pro z 2011r. z systemem el Capitan. Do tej pory używał do obróbki programu Nikona View NX 2. Niestety ani ten, ani nowsza wersja NX-i, ani Capture NX-D nie chcą się zainstalować. W przypadku NX 2 instalacja zatrzymuje się na dodatkach, natomiast próby zainstalowania pozostałych kończą się informacją o braku kompatybilności. Na swojej stronie Nikon twierdzi, że kompatybilność jest i aplikacje powinny działać. Ktoś z Was ma jakiś pomysł?

  2. #5632

    Domyślnie

    Qurka
    Mam prośbę, bo iMac nie chce się włączyć.
    Pokazuje jabłuszko i ikonka się kręci.
    Można czekać do bólu, nic więcej się nie dzieje.

    Oczywiście można zawiesić do serwisu, ale to wysiłek i podróż w moim przypadku. Więc staram się sam...

    Po wciśnięciu command plus S, ekran wyświetla czarny ekran i masę info które nic mi nie mówią. Nie działa jednak nadal nic. Nie można nic napisać, prostokąt na samym dole nie mruga. Po prostu jakby wyświetlał zdjęcie.

    Czy ktoś zna się na tyle, żeby po moim opisie powiedzieć o co chodzi ?
    Ostatnio edytowane przez d90 ; 18-11-2019 o 22:51
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  3. #5633

    Domyślnie

    zrob fote ekranu z tymi komunikatami, zobacze czy mialem taki przypadek;
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  4. #5634

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    zrob fote ekranu z tymi komunikatami, zobacze czy mialem taki przypadek;
    Zrobię jutro. Zapodam.

    Po napisaniu posta, udało mi się w końcu za pomocą sugestii z netu zrobić cokolwiek. To znaczy, chyba twardy się sypnął. Wyskakuje jakiś error. Spróbuję ściągnąć jutro płytę jakaś z systemem i zobaczyć czy toto ruszy. To znaczy wsadzę płytę w napęd i sprawdzę czy cokolwiek to zmieni.
    Tak bardzo nie chce mi się targać go do serwisu... choć pewnie na tym się w końcu skończy.

    Chyba że ...no właśnie.

    Mam wobec tego pytanie, z serii tych lekko (jak zawsze) głupawych :
    Kupując nowego MBP mamy nowy system, na którym CS6 podobno już nie działa. Oki.

    Czy robił ktoś z Was, albo słyszał od kogoś, jak zrobić cofkę z obecnej wersji do systemu jakiego starego, co to działa ze wspomnianym programem ?
    Czy to bezpieczne, możliwe etc ?

    Ps.
    Płacić abonentów nie będę. Zapłaciłem już. I raz mnie oszukali jak widać. Więc nie będę ryzykował.
    Jakby co, jest w czym wybierać za darmo. Tylko nie wiele tego niestety...

  5. #5635

    Domyślnie Wątek dla użytkowników Apple'a

    sa sposoby, bedziemy popychac; najszybciej podpiac walniety dysk pod innego maca i tam go sprawdzic narzedziami dyskowymi; powinien zrekonstruowac boot sector i strukture dysku
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  6. #5636

    Domyślnie

    iMac czeka, bo czasu brakuje.

    Natomiast w sprawie CS6 na nowych klamotach (MBP 13 bez tocza hehe) mogę powiedzieć, że działa...
    Info z YT wziąłem. Bez zmiany systemu, czyli na mojave działa. Czy nie ma ograniczeń, to nie wiem jeszcze. Wygląda jednak że wszystko jest normalnie.
    Instalacja była normalna, czyli z płyty. Działa też podobno na innych systemach, ale trzeba stosować ciut inne instalowanie.
    Pobawię się, tow miarę zainteresowania dodam info w temacie.

    Pzdr

  7. #5637

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    sa sposoby, bedziemy popychac; najszybciej podpiac walniety dysk pod innego maca i tam go sprawdzic narzedziami dyskowymi; powinien zrekonstruowac boot sector i strukture dysku
    Jeśli masz jakiś poradnik krok po kroku, jak to zrobić - będę wdzięczny bardzo. Nie jestem jakoś specjalnie bystry w temacie

    Co do CS6 na mbp13 z mojave, to nie zauważyłem jakiś ograniczeń. Działa. Nie muszę nadal nic płacić miesięcznie. Jest gites majones
    GIMP oczywiście też działa normalnie, no ale to chyba wiadomo...
    Pzdr
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  8. #5638

    Domyślnie

    Hej, mam sprawę, apple przegrało proces o spowalnianie starszych urządzeń. Cook zapowiedział aktualizację softu która ma już nie zawierać mechanizmów spowalniających sprzęt. Sęk w tym że mam już na ipad 2 soft 9.3.5 i nie widzi żadnych aktualizacji do pobrania nowych. Czy coś Wam wiadomo o takej aktualizacji? Czy faktycznie jest? Jak ją zassać? Pobrać jeszcze raz ten sam system 9.3.5 i wgrać go przez itunsa?
    ;]

  9. #5639

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Hej, mam sprawę, apple przegrało proces o spowalnianie starszych urządzeń. Cook zapowiedział aktualizację softu która ma już nie zawierać mechanizmów spowalniających sprzęt. Sęk w tym że mam już na ipad 2 soft 9.3.5 i nie widzi żadnych aktualizacji do pobrania nowych. Czy coś Wam wiadomo o takej aktualizacji? Czy faktycznie jest? Jak ją zassać? Pobrać jeszcze raz ten sam system 9.3.5 i wgrać go przez itunsa?
    Z ciekawości odpaliłem stary iPad mini 2.
    Miałem system 12.4
    Teraz ściąga 12.4.6
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  10. #5640

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta
    Z ciekawości odpaliłem stary iPad mini 2.
    Miałem system 12.4
    Teraz ściąga 12.4.6
    Potwierdzam, na moim 12.4.2

Strona 564 z 582 PierwszyPierwszy ... 64464514554562563564565566574 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •