Close

Strona 52 z 582 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152552 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 5814
  1. #511

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qooba Zobacz posta
    wg mnie lepiej ale ACD jest ładniejszy
    zapomnialem zapytac w poprzednim poscie czy chodzi o jakosc czy o wyglad

  2. #512

    Domyślnie

    Do iPada warto kupować oryginalny smart cover? Są jakieś tanie zamienniki warte uwagi, czy wszystkie to syf? Szukam czegoś żebym mógł wrzucić go bezstresowo do plecaka i żeby się wygodnie pisało w pozycji poziomej.

  3. #513

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skinny500 Zobacz posta
    Do iPada warto kupować oryginalny smart cover? Są jakieś tanie zamienniki warte uwagi, czy wszystkie to syf? Szukam czegoś żebym mógł wrzucić go bezstresowo do plecaka i żeby się wygodnie pisało w pozycji poziomej.
    Jak chcesz go wrzucać do plecaka, powinieneś mieć również ochronę na tył. Uważam że niezbędna w takim przypadku gumka trzymająca "zasłonkę". Ja kupiłem etui firmy Rock, nie mam zastrzeżeń do jakości.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  4. #514

    Domyślnie

    Tyłu nie chcę, bo on też z przodu od przodu się trzyma i z tego co widziałem pogrubia już ipada znacznie. Ew. mam pokrowiec z netbooka, który pasuje więc do transportu mogę tam ipada wrzucić, bo z domu będzie i ak bardzo okazjonalnie zabierany. Na tył to najchętniej bym nakleił przezroczystą folię jak na ajfona, ale przez ten kształt chyba nie ma takich, a jak są to musiałbym poczytać czy na zaokrągleniach nie ma z tym problemów.

  5. #515

    Domyślnie

    Tył trzyma się rogami. oczywiście że pogrubia, tyle że jeżeli chcemy w ogóle jakiś "cover" to fajnie, żeby "coverował" wszystko, a nie tylko ekran (na który w końcu możesz np. folię nakleić i nie będzie problemu). Rozwiązanie "no smart cover w ogóle" też uważam za lepsze od covera tylko na przód.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  6. #516

    Domyślnie

    Ale smart cover to też wygodniejsza pozycja ipada przy pisaniu, pewniejsze trzymanie jedną ręką i wygodne stawianie go na biurku no i przy okazji ochrona ekranu. Pomyślę jeszcze. Z tyłu to właśnie przezroczysta folia byłaby idealna jak i na ekran. Na ajfona kupilem taki zestaw za 20zl (w opakowaniu komplety na dwa telefony), jakość zadziwiająco dobra. Coś takiego bym baaardzo chętnie nabył w odpowiednio wyższej cenie, plus smart cover.
    Ostatnio edytowane przez skinny500 ; 10-11-2012 o 23:11

  7. #517
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Ja mam SmartCover i jest ok, ale do kompletu Snap Shield Secure od Belkina, zeby mi sie SC nie majtal jak go odwijam bo to mocno irytuje
    Ostatnio edytowane przez shaolin ; 10-11-2012 o 23:35

  8. #518

    Domyślnie

    Witam, panowie chcę kupić dysk na backup , myślę o time capsule lecz zastanawiam się czy nie lepszym rozwiązaniem było by wsadzenie w mojego macbooka pro dysku ssd , a starego wykorzystać na backup. Co o tym myślicie ? Które rozwiązanie było by lepsze. Laptop jest z końca 2011 roku.
    Fx

  9. #519

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lesiu83 Zobacz posta
    Witam, panowie chcę kupić dysk na backup , myślę o time capsule lecz zastanawiam się czy nie lepszym rozwiązaniem było by wsadzenie w mojego macbooka pro dysku ssd , a starego wykorzystać na backup. Co o tym myślicie ? Które rozwiązanie było by lepsze. Laptop jest z końca 2011 roku.
    Sam musisz zdecydować. Za i przeciw chyba wszystkie znasz. Różnica jest w cenie tych rozwiązań, gdyż prócz SSD wypadałoby kupić jeszcze jakąś kieszeń na dysk zewnętrzny. Na pewno to "przyjemniejsze" rozwiązanie, ale czy warte swojej ceny, trudno powiedzieć, gdyż każdy inaczej wykorzystuje swój sprzęt. Wszędzie tam gdzie dysk jest wąskim gardłem i "mieli" co i rusz, przejście na SSD będzie bardzo odczuwalne. Wbrew pozorom nie ma jednak aż tak wiele dziedzin, w których miałoby to decydujące znaczenie. Jednak ładowanie do pamięci fontów, miniaturek zdjęć, generowanie podglądów, wczytywanie informacji o plikach, datach - to się ładnie sumuje i przy pracy z dużą ilością plików ma to sens (ekonomiczny). Tam gdzie aplikacja korzysta z jednej wielkiej bazy danych, czyli dosłownie kilku plików - wydajność raczej nie wzrośnie za dużo.

  10. #520

    Domyślnie

    Ja macbooka wykorzystuje jedynie do internetu , przeglądania zdjęć , streamowania muzyki do stereo itp. Wszystkie inne rzeczy robię na komputerze stacjonarnym. I dlatego zastanawiam co zrobić. Raczej nie odczuwam aby macbook mi w czymś przeszkadzał. Chcę w końcu kupić dysk aby korzystać z time machine aby nie przerzucać danych ręcznie. Do tej pory po prostu miałem to samo na macbooku i na stacjonarce lecz szukam rozwiązania wygodniejszego typu time machine. Tym bardziej , że chcę sprzedać della i zamiast niego kupić np. mini lub sprzedać della i eizo 2433w i kupić imac-a. Muszę mocno zastanowić się nad tymi roszadami. Jakieś rady?

    Od roku korzystam z maka i po prostu jak siadam na windę to czegoś mi brak, oraz co jakiś czas jakieś wirusy dlatego myślę o sprzedaży. Na maku od raku czasu zero problemów i o to chodzi.
    Fx

Strona 52 z 582 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152552 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •