Close

Strona 507 z 582 PierwszyPierwszy ... 7407457497505506507508509517557 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 061 do 5 070 z 5814
  1. #5061

    Domyślnie

    i wam jeszcze powiem, ze nowy 10.2 ios mnie dobija: znika pasek z informacja o baterii i wszystkim, a sluchawki same mi sie podglasniaja, obled..,
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  2. #5062

    Domyślnie

    8.4.1 - ostatni sprawny ios

  3. #5063

    Domyślnie

    Czemu tak skromnie? Może od razu cofniemy się do 6.3.1?

  4. #5064

    Domyślnie Wątek dla użytkowników Apple'a

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    8.4.1 - ostatni sprawny ios
    Ja też nie jestem zadowolony z iOS 10 ostatnia 9.3.2 była najlepsza.
    Zostaje nadzieja, że dopracują błędy dlatego brnę dalej i właśnie instaluję 10.2
    a może lepiej nie !

    Pozdrawiam
    2EV
    XR2, F80, D7100 i kilka szkiełek

  5. #5065

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    i wam jeszcze powiem, ze nowy 10.2 ios mnie dobija: znika pasek z informacja o baterii i wszystkim, a sluchawki same mi sie podglasniaja, obled..,
    U mnie wszystko ok, wiec nie wiem co Ty z nim robisz. Restore zrób.

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    8.4.1 - ostatni sprawny ios
    Brednie
    www.code.cm | MacBook 2016, Hero 5 Session, Nikon D4 + Samyang 14/2.8AE, N24/2.8D, N35/2D + di-GPS

  6. #5066

    Domyślnie

    A ja mysle czy nie skoczyc na androida. iOS troche mnie znudzil ale pewnie po miesiacu bym z radoscia wrocil xD
    COŚ TAM PSTRYKAM: FB , 500px ,

  7. #5067

    Domyślnie

    Dokładnie tak.

  8. #5068

    Domyślnie

    A ja jako ze non stop siedzialem na andridzie i poznalem jego wszystkie mozliwosci i teraz przesiadlem sie na IOS czuje dosc duzy niedosyt Jednak nie chce sprzedawac kilku miesiecznego 6s zeby kupic nowego Pixela bo wyglad tego telefonu odstrasza


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #5069

    Domyślnie

    Wszystko kwestia gustu i potrzeb.
    Ja w wakacje miałem okazję używać Moto X Style, czyli na papierze niezły telefon. Niestety, chodził wyraźnie gorzej niż mój ówczesny iP6. Przede wszystkim jeśli chodzi o płynność. Wszędzie takie mikroprzycięcia.

  10. #5070

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MC_ Zobacz posta
    Wszystko kwestia gustu i potrzeb.
    Ja w wakacje miałem okazję używać Moto X Style, czyli na papierze niezły telefon. Niestety, chodził wyraźnie gorzej niż mój ówczesny iP6. Przede wszystkim jeśli chodzi o płynność. Wszędzie takie mikroprzycięcia.
    Dokladnie Moto X style nie mialem nawet w rekach wiec sie nie wypowiem sam raczej uzywalem LG G4 zanim przeszedlem na 6s i nie odczulem zadnej roznicy poza brakiem karty pamieci w 6S i jakis 10 tys fot co mialem na telefonie :/ jednak do Appla ciagnelo mnie polaczenie mojego Ipada z telefonem co nadal sobie chwale i nie chcial bym tego zmieniac Po cichu licze ze moze Tablety z windowsem badz Androidem sie rozwina i dogonia IOS bo dopuki to sie nie stanie bede musial pozostac z Iphonem xD


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Strona 507 z 582 PierwszyPierwszy ... 7407457497505506507508509517557 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •