Close

Strona 466 z 582 PierwszyPierwszy ... 366416456464465466467468476516566 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 651 do 4 660 z 5814
  1. #4651

    Domyślnie

    Masz już macbooka 13" w domu więc nie potrzebujesz aira. Kup 15" z mocnym prockiem.
    ;]

  2. #4652

    Domyślnie

    niby tak, choć wiesz jak jest - gabaryty air`a kuszą.
    Czy taki wybór z i7 jest sensowny - czy lepiej np brać na i5 którejśtam generacji - bo gdzieś spotkałem się z opinią ze takie i5 mogą być mocniejsze od i7.
    http://dekanex.pl/apple/35319-macboo...240ssd-g8.html

    Najprawdopodobniej bym brał w tym sklepie.

  3. #4653
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eclipse Zobacz posta
    strzałki "góra/dół"
    Działa, dzięki!

  4. #4654

    Domyślnie

    Marcin - szkoda brać Aira do pracy z fotami, ten ekran to tak słabo się jednak nadaje do tego. Miałem (w zasadzie jeszcze niby mam) Aira i mam też Pro z retiną i jest przepaść przy fotach (no i ogólnie ta retina jest cudna do normalnego użytku). Nie ma wielkiej różnicy w wadze tak naprawdę - kilkaset gram to max. To aż taka różnica dla dorosłego chłopa? Poza tym Airy były niby cieńsze ale z kolei nieco szersze niż Pro.

  5. #4655

    Domyślnie

    MB Air do zdjęć to nieporozumienie. Kupowanie go kiedy jest MBPr 13" to głupota. Niezbyt rozumiem skąd taka przepaść że albo totalny syf w postaci Aira 13, albo Pro 15". Czemu nie 13? Oczywiście 15 lepsza, tyle że cięższa.

    W końcu pojawiły się w sprzedaży iPady Pro 9,7".
    TrueTone spisuje się świetnie. Do nightshift nie mogłem przywyknąć, bo musiałbym mieć na każdym urządzeniu włączone, natomiast Truetone nie niszczy tak kolorystyki (a przynajmniej nie w świetle ok 5000K, bo przy żarówkach pewnie już tak). Jeszcze nie wiem czy to zostawię na stałe włączone.

    Pencil działa zaskakująco sprawnie. W dobrze napisanych aplikacjach nie ma opóźnień. Póki co głównie sprawdzałem na Paper (od 53). Głośniki też bardzo dobre, w końcu na wyjazdy nie będzie trzeba zabierać zewnętrznego audio. Niestety dobremu głośnikowi na bluetooth nie dorównują, no ale to wiadome.

    SmartCovery z Aira nie pasują. Airy miały je fatalnie rozwiązane (dużo gorzej niż iPad 4, w którym podczas pisania nic się nie uginało i magnesy chwytały wyłącznie w miejscu, w którym powinny). Jeszcze nie wiem jak będzie w Pro, ale mam wielką nadzieję, że jak w 4 a nie w Air i jedynym powodem zmiany jest to że Apple widziało jak bardzo coś poszło nie tak.

    I to tyle z pierwszych wrażeń.

  6. #4656

    Domyślnie

    dzieki chłopaki Chodziło własnie o praktyczne wrażenia uzytkowników. Niestety w domu siedzi pro ale bez retiny Zobaczymy czy budżet udźwignie 15" z retina

  7. #4657

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ku6i Zobacz posta
    Drodzy Applowcy, Czym przeglądacie RAWy przed zaimportowaniem ich do softu w którym je wywołujecie? Niestety El Capitan nie lubi się z plikami ARW (tzn. z RAWami z mojego Nexa 6)...
    Do tego typu spraw doskonale sprawuje się mi aplikacja systemowa "Zdjęcia". Próbowałeś ? Nie otwiera plików ARW ?
    Voigtländer Bessa R3M, Nokton 40/1.4 MC, Ultron 75/1.9 MC

  8. #4658

    Domyślnie

    Zwykły ekran w MB nie umywa się do retiny, więc jak chcesz lapcoka do pracy to nad airem nawet się nie zastanawiaj bo wywalisz kase w błoto.
    ;]

  9. #4659

    Domyślnie

    Ja nie wytrzymalem z czekaniem na nowe wersje i jest nowka rMBP 13. Male. Na baterii trzyma cudownie około 8godzin. Nie slychac ze pracuje. Ekran miodzio tylko nie moge się przyzwyczaic do skalowania. Zawsze bylem *******niety ze musi byc pixel jeden do jednego, a tu jest to inaczej rozwiązane. Rozważam tez zaniesienie go na profesjonalna kalibracje monitora zeby juz miec spokoj.
    COŚ TAM PSTRYKAM: FB , 500px ,

  10. #4660

    Domyślnie

    nie do konca chyba jest sens czekania na nowsze wersje. procesory na pewno dadza nowsze... ale podstawowych parametrow raczej nie podniosa. moga tylko wykastrowac ze wszystkich rozsadnych portow i dac usb-c rowniez zamiast magsafe. no i na pewno podniosa cene.

Strona 466 z 582 PierwszyPierwszy ... 366416456464465466467468476516566 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •