Close

Strona 23 z 582 PierwszyPierwszy ... 1321222324253373123523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 5814
  1. #221

    Domyślnie

    Jak masz dwie kamerki, to na pewno nie jest 1.

  2. #222

    Domyślnie

    Przepraszam mój błąd wydawało mi sie zawsze ze ten smart cover jest wbudowany w ipad2 a nie opcjonalny.
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  3. #223

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotrek 77 Zobacz posta
    Model to:MC979LL
    biały iPad 2 WiFi

    Pozdrawiam i miłej zabawy życzę
    Ostatnio edytowane przez demarca ; 26-08-2012 o 17:43

  4. #224

    Domyślnie

    dzięki -przyzwyczajenia z windowsa kazały szukać w ustawieniach a tam nic nie było.
    Zabawa jest świetna, ale najlepszą to mają moje dzieci z grami typu Talking Tom itp)
    N i pare gratów

  5. #225

    Domyślnie

    Nie do końca OT - wszystkim rodzicom nieletnich polecam MineCraft na iPad/iPhone. Moi synowie (6 i 7.5) są zachwyceni, a ja też czasem dołączam do nich na swoim iPhone. I tak siedzimy sobie czasem - u jednego iPad, u drugiego iPod, u mnie iPhone i budujemy wspólnie nasz zamek. Masa frajdy.
    Zabawa jak na XXI wiek przystało

  6. #226

    Domyślnie

    Polecam płatną aplikację ooTunes (na iPad/iPhone) do słuchania radia internetowego. Potrafi automatycznie nagrywać programy z ostatnich (30) odsłuchań, rozpoznaje utwory, wykonawców (coś jak RDS, jak tylko stacja je nadaje), umożliwia skok do iTunes w celu zakupu danego utworu. Ma też tryb nagrywania w nieskończoność. Dopóki nam miejsca nie zabraknie na dysku. Dlaczego polecam? Dlatego, że codziennie słucham, więc może jest więcej takich osób, które czegoś podobnego by też użyły, a nie wiedzą, że mogą. Dla mnie ważne są też nagrania, gdyż biorąc iPada w podróż mogę sobie przez kilkadziesiąt godzin słuchać czegoś innego niż własna muzyka, która może się czasem znudzić. Można nagrywać kiedy iPad/iPhone jest (w domu) podpięty do sieci, choćby nocą, a słuchać o innej porze. Oczywiście można zaprogramować start i czas nagrywania. Dodatkowo to bardzo fajna sprawa do natychmiastowego puszczenia w tle nastrojowej, albo tanecznej muzyczki, gdziekolwiek jesteśmy.
    Program mam masę dodatkowych opcji współpracy z serwerem domowej muzyki, jakimiś serwisami internetowymi itd. Część jest dodatkowo płatna - lecz do tego co opisane powyżej zupełnie niepotrzebna.
    Aplikacja zdobywa coraz większa popularność, rosną jej możliwości i cena. Zatem im wcześniej tym lepiej. Aktualna cena to $5. Język angielski.
    Strona domowa: http://ootunes.com/app/
    AppStore: http://itunes.apple.com/app/ootunes-...302782364?mt=8
    PS. Interfejs jest... specyficzny. Ale da się ogarnąć. W końcu można testować - nic nie popsujemy.

  7. #227

    Domyślnie

    Pomożecie mi rozwiązać problem z nie działającym Wi-Fi na IPhone 4?
    Nie wiem czemu IP4 przypisuje adres IP którego serwer DHCP nie pozwala przypisać.
    Na routerze mam zrobione ograniczenie do przypisywania adresów do xxx.xxx.xxx.10, a telefon cały czas upiera się na końcówkę 12.
    OK pomyślałem, pozwolę mu na to. Wyłączyłem ograniczenia DHCP i filtrowanie po IP, ale to nie pomogło. W dalszym ciągu nie ma neta.
    Z siecią się łączy, bo w panelu górnym 3G zamienia się na ikonę WiFi, ale na strony nie wchodzi.
    Statyczne IP też nie pomaga. Próbowałem też "zapomnij sieć" ale w dalszym ciągu przypisuje ip z końcówką 12
    Dodam, że inne telefony działają bez problemu.

  8. #228
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    Starachowice/Kielce
    Posty
    153

    Domyślnie

    Może to Ci pomoże. Ustawienia, ogólne, wyzeruj (na samym dole) , wyzeruj ustawienia sieciowe. Mnie kiedyś pomogło.

  9. #229

    Domyślnie

    Dzięki za wskazówki.
    Nie wiem co pomogło, jednak za którymś razem, tel poprawnie skonfigurował IP.
    Na razie działa i mam nadzieję, że działać będzie.

  10. #230

    Domyślnie

    No i niestety nie działa. Chwilę pochodzi, a potem znowu przydzielana jest ta nieszczęsna 12
    Zauważyłem, że jak się zaznaczy BootIP to przydzieli się poprawny adres i po zmianie na DHCP na chwilę ten adres pozostaje.
    Wtedy internet działa, ale po chwili znowu się przełącza

Strona 23 z 582 PierwszyPierwszy ... 1321222324253373123523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •