Close

Strona 12 z 582 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112512 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 5814
  1. #111

    Domyślnie

    A ja tak z zupełnie innej beczki... Próbował ktoś uruchomić drukowanie z jajpada/jajfona w środowisku windowsowym (w sensie w sieci) na drukarce bez AirPrint i bez Bonjour?

  2. #112

    Domyślnie

    a to jak drukarka ma Bonjur ale nie ma AirPrint to da rade drukować z jajpada?

    co do windowsa- podpięta drukarka kablem pod kompa:
    http://jaxov.com/2010/11/how-to-enab...ce-on-windows/
    Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności

  3. #113

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paparazzi89 Zobacz posta
    a to jak drukarka ma Bonjur ale nie ma AirPrint to da rade drukować z jajpada?
    Wygląda na to, że tak. Nie jestem w stanie potwierdzić, bo nie mam drukarki z Bonjour:
    http://support.apple.com/kb/DL999?vi...L&locale=pl_PL

    Cytat Zamieszczone przez paparazzi89 Zobacz posta
    co do windowsa- podpięta drukarka kablem pod kompa:
    http://jaxov.com/2010/11/how-to-enab...ce-on-windows/
    Coś mi nie dziabie... Poza tym wolałbym coś uniezależnionego od iTunes. Chodzi o to, że chciałbym toto postawić na serwerze, a nie na swojej końcówce. A bez sensu na serwerze instalować iTunes...

    EDIT:
    Ok, AirPrint Activator działa tylko z HP jakimiś tam i nie działa z iOS 5.

    Szukamy dalej...
    Ostatnio edytowane przez Majek ; 30-07-2012 o 12:15

  4. #114

    Domyślnie

    Oooo... Edit uciekło...

    Znalazłem sposób.
    http://www.collobos.com/
    Płatny co prawda, ale się szarpnąłem. I chodzi bez iTunes. Jedyne co muszę zrobić to uruchamiać go z poziomu usługi systemowej, ale to jest do zrobienia.

  5. #115

    Domyślnie

    ja szukam rozwiązania bo mam drukarkę WiFi, z tego co kojażę to ma obsługę Bonjur - do dupy że nie działa to z iPadem ;/
    jak by ktoś uruchomił canon 5250 na iPadzie to proszę o info
    Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności

  6. #116

    Domyślnie

    A ten cały Finger Print 2 z mojego linka domyślnie działa na poziomie usługi systemowej i nie wymaga iTunes. Więc jest git. Dokładnie tak, jak miało być. No tyle, że 75 PLN nie moje...

  7. #117

    Domyślnie

    Instalacja Mountain Lion
    Opiszę bo do tej pory myślałem, że takie rzeczy zdarzają się tylko w filmach.
    Mamy w domu dwa maki, żona białego macbooka, ja pro. Pomyślałem uaktualnię systemy do 10.8. Zakupiłem, zassałem, włączyłem instalację. Po 2 minutach na moim wyskoczył komunikat, że dysk uszkodzony i nie można dokończyć instalacji. Po dłuższej walce konieczne okazało się sformatowanie dysku... klikam formatuj i... widzię komunikat nie można wykonać formatowania, bo nie można odłączyć dysku... musiałem go wymontować, po usb podłączyć do kompa żony, tam sformatować, zamontować ponownie, uruchomić płytę instalacyjną z snow leopardem, wskazać odtworzenie systemu z kapsuły i już po 30 godzinach miałem stan, sprzed pomysłu uaktualniania systemów (pewnie wielu z was powie to nic wielkiego, ale ja się nie znam i wszystkie te czynności musiałem wykonać naśladując gości z youtuba, a komp drogi i strach). Cieszy tylko, że żony mac zinstalował system bez problemu.... no nie do końca, bo tak się nagrzał że wypaczyło cały dół obudowy....
    W końcu po 2 dniach walki oba kompy mają nowy system, działają, a apple wymieni obudowę za free (mimo iż jest po gwarancji).

  8. #118
    Rozmowny Awatar dzejms
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Nie ma takiego miasta Londyn...jest Lądek...Lądek Zdrój
    Posty
    705

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Proac150 Zobacz posta
    Instalacja Mountain Lion
    Opiszę bo do tej pory myślałem, że takie rzeczy zdarzają się tylko w filmach.
    Mamy w domu dwa maki, żona białego macbooka, ja pro. Pomyślałem uaktualnię systemy do 10.8. Zakupiłem, zassałem, włączyłem instalację. Po 2 minutach na moim wyskoczył komunikat, że dysk uszkodzony i nie można dokończyć instalacji. Po dłuższej walce konieczne okazało się sformatowanie dysku... klikam formatuj i... widzię komunikat nie można wykonać formatowania, bo nie można odłączyć dysku... musiałem go wymontować, po usb podłączyć do kompa żony, tam sformatować, zamontować ponownie, uruchomić płytę instalacyjną z snow leopardem, wskazać odtworzenie systemu z kapsuły i już po 30 godzinach miałem stan, sprzed pomysłu uaktualniania systemów (pewnie wielu z was powie to nic wielkiego, ale ja się nie znam i wszystkie te czynności musiałem wykonać naśladując gości z youtuba, a komp drogi i strach). Cieszy tylko, że żony mac zinstalował system bez problemu.... no nie do końca, bo tak się nagrzał że wypaczyło cały dół obudowy....
    W końcu po 2 dniach walki oba kompy mają nowy system, działają, a apple wymieni obudowę za free (mimo iż jest po gwarancji).
    Wystarczyło uruchomić w Single User Mode i naprawić dysk.
    Stopka sropka... wybitnie niekomercyjna.

  9. #119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dzejms Zobacz posta
    Wystarczyło uruchomić w Single User Mode i naprawić dysk.
    Nie wystarczyło

  10. #120

    Domyślnie

    U mnie też wywaliło dysk uszkodzony ... Na szczęście naprawilem go wg instrukcji narzędziem dyskowym. Dzień po instalacji z ciekawości przeskanowalem narzędziem dyskowy i znowu wymaga naprawy. Tym razem uruchomilem komputer z bootowalnego pendrive z instalką ML i naprawilem narzędziami dyskowymi. O czym mogą świadczyć te błędy - kończy się dysk ?
    Nikon

Strona 12 z 582 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112512 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •