Close

Strona 11 z 582 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 5814
  1. #101

    Domyślnie

    wow ale Safari dostal kopa.
    D4,D700+grip,N14-24&24-70&70-200/2.8,50/1.4g,85/1.4g,sb-900

  2. #102

    Domyślnie

    mamy dwa dlatego, ze jak sie przeprowadzilismy zona kupila na 6 miesiecy mobilne ustrojstwo z limitem 15GB/miesiac. jak synek prosil o bajki z youtub'a to sie okazalo, ze limit ten nie wystarcza i trzeba bylo wziasc net od innego dostawcy i to bez limitow

    teraz jestem wkurzony, bo nie moge sobie sciagnac ML z App Store lata temu zolozylem sobie Apple ID w UK, teraz mieszkam w IE i zeby zalogowac sie do sklepu musze opowiedziec na jakies glupie trzy pytania. niestety nie znam na nie odpowiedzi. nie pamietam jakas rada?

  3. #103

    Domyślnie

    Reset user'a.
    D4,D700+grip,N14-24&24-70&70-200/2.8,50/1.4g,85/1.4g,sb-900

  4. #104

    Domyślnie

    zonie zalozylem konto na Apple ciagnie sie

  5. #105

    Domyślnie

    Nareszcie coś co wygląda na (niemal) kompletny i przemyślany produkt! Klawiatura Blutooth K760 z prostym wyborem urządzenia - jednego z trzech, za pomocą wydzielonych przycisków.

    http://www.logitech.com/pl-pl/suppor...d-K760-for-Mac

    Wideorecenzja poniżej:


    http://www.youtube.com/watch?v=_cPCFjyZaS4

    W skrócie - bardzo fajna, zbudowana w oparciu o poprzedniczkę K750 - też na baterie słoneczne, ale ma kilka drobnych wad. Z jakiejś przyczyny nie działają klawisze jaśniej/ciemniej na urządzeniach przenośnych. Brak też klawiszy multimedialnych do przewijania utworu - tu wielka szkoda akurat, bo pomijanie utworów na pewno by było bardzo przydatne. No i tyle z większych wad. Oczywiście jest plastikowa niestety, ale to już mniejszy problem, ale i zaleta ze względu na mniejszą masę. Zamiast nędznych nóżek poprzedniczki od razu ma wyprofilowanie dna pod kątem.
    Ja czekałem na prawie dokładnie taki produkt. Szkoda tych multimedialnych klawiszy, ale przeżyję to jakoś. Niekoniecznie podoba mi się też dublowanie klawiszy funkcyjnych z dodatkowymi. Ale to też przecierpię. Oczywiście w innym produkcie umieli to skubańce rozwiązać dobrze (ale tylko dla iPada http://www.logitech.com/pl-pl/tablet...-keyboard-ipad)

    To jeszcze teraz podobnie praktyczną myszkę (albo jeszcze lepiej trackballa na BT) poproszę i będę wniebowzięty.

    PS. Jeżeli ktoś się na nią skusi, to proponuję od razu rozważyć oklejenie paneli słonecznych folią samoprzylepną, taką jak na ekrany LCD telefonów na przykład. Model 750 bardzo się rysuje w tym miejscu.
    Ostatnio edytowane przez mOSAd ; 29-07-2012 o 05:14

  6. #106

    Domyślnie

    ok fajna sprawa jesli chodzi o iPad'a i telefon, ale po co mi ta klawiatura z MBP czy MBA?
    poza tym ta klawiatura nie zda egzaminu na Wyspach

  7. #107

    Domyślnie

    jak podłączasz MBP do monitora to wtedy się przydaje.
    Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności

  8. #108

    Domyślnie

    Kurcze, już sobie przypomniałem co mnie zraziło do Applowej bezprzewodówki. Tu jest to samo, więc chyba jednak nie kupię. Mianowicie brak klawiszy do edycji tekstu, czyli Home, End, PgUp, PgDn, Del. Jakoś lata pracy z edytorami pokutują przyzwyczajeniem do wygodnej pracy z tekstem i dość naturalnych skrótów "kursorowych", zamiast z Ctrl i literkami. A może ktoś już przechodził tę drogę i z powodzeniem na przykład programuje na okrojonej mobilnej klawiaturce makowej? Da się? Bo pisać zwykły tekst to można na wszystkim. Ja wklepuję masę na iPadzie. Jednak praca z blokami tekstu, skakanie po odnośnikach i po sformatowanym tekście, jakoś mi w wydaniu Apple się nie do końca widzi.
    Ostatnio edytowane przez mOSAd ; 29-07-2012 o 19:49

  9. #109

    Domyślnie

    ctrl, alt i cmd z kursorami mają te same funkcje...
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  10. #110

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qooba Zobacz posta
    ctrl, alt i cmd z kursorami mają te same funkcje...
    piaty rok jak mam Mac'a i tego nie wiedzialem w sumie do dzialan w PS malo to potrzebne

Strona 11 z 582 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111511 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •