Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: biało-czarno

  1. #1

    Domyślnie biało-czarno

    dzisiaj monochromatycznie, choć (mam nadzieję) nie monotonnie. Jak zwykle więcej na blogu. Oglądnijcie, skomentujcie.

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10

  2. #2

    Domyślnie

    10 bardzo ciekawe i pomysłowe
    || 5D + 85 1.8 || R+600 + YN622C ||
    Zapraszam - https://www.facebook.com/photo.kf

  3. #3

    Domyślnie

    sympatyczne ale gdzie jest ślub w ślubie, z przygotowań za dużo zdjęć, z ceremonii nic (tu na forum)
    sporo gratów

  4. #4

    Domyślnie

    Wszystkie mi sie podobają każde coś ciekawego przedstawia Zastanawia mnie 1. Tak daleko zostawiła ten sprzęt?
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #5

    Domyślnie

    Całość w czerni i bieli? Klienci chyba dostali kolorowe zdjęcia, prawda? Jak dla mnie to pomyłka. To zdjęcia ślubne a nie pogrzebowe. Jest sporo dobrych kadrów ale bronią się jako pojedyncze zdjęcia. Jako całość, wpis jest nieprzyjemny w odbiorze (według mnie, każdy może mieć inne zdanie). Przynajmniej nie było walki z balansem bieli i kolorami... :P Rozumiem, kiedy czerń i biel naprawdę dodaje uroku i klimatu zdjęciu, tutaj momentami tak jest ale na pewno nie na całym materiale (blog). Pozdrawiam!

  6. #6

    Domyślnie

    Zdjęcie nr 4 to jest EKSTRAklata!!! W przeciwieństwie do poprzednika, mnie się bardzo podoba idea czarno-białego reportażu. Nie wiem, czy to na życzenie pary, czy po prostu tylko sam wpis na blogu został ujednolicony do czarnobieli - niemniej jednak dla mnie całość prezentuje się bardzo fajnie. Cz-b nie ma nic wspólnego z pogrzebem, ma natomiast wiele wspólnego z klasyką reportażu (w ogóle). Wiadomo, zdjęcia ślubne mają inny charakter, bo to niby ma być reportaż, ale jednocześnie są to zdjęcia komercyjne. Jeśli to klienci chcieli cz-b zdjęcia - szacun dla klientów. Jeśli to była inwencja fotografów, by tak uspójnić materiał do blogowej prezentacji - to bardzo dobrze, bo określa to gust i preferencje fotografów. Pozdrawiam!
    Usunięto nieregulaminowy wpis. Zachęcam: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=72527

  7. #7

    Domyślnie

    @militarius - spinacz to dzieło siostry panny młodej, fajna, niesztampowa figurka na torcie
    @piom - tutaj na forum to subiektywny wybór zdjęć. Nie ma przysięgi? A musi tu być? To reportaż z dnia ślubu, nie z samej ceremonii
    @pastrana - dzięki, staramy się widzieć, nie tylko patrzyć Co do jedynki - sam oceń, czy to daleko - na trzecim zdjęciu widać i krzesło i niski stolik za nim
    @batonMR - no rozszyfrowałeś nas - nie poradziliśmy sobie z kolorem :P, a na poważnie to nie każdy podziela Twoje zdanie odnośnie pogrzebowego charakteru zdjęć BW (czy pogrzebu nie można przedstawić w kolorze?...) Ciekawi mnie za to Twój wybór "lepszych" kadrów z całości wolę konkrety od ogółów

  8. #8

    Domyślnie

    @ Iza - dzięki. klienci dostali dwie alternatywne historie - cz-b i kolor, zastanawialiśmy się na opublikowaniem obu, ale cz-b wydaje się nam nieco bardziej reporterska

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •