Prosiłbym o kilka słów krytyki dotyczącej kadru jak i obróbki co mógłbym podciągnąć lub zmienić.
Pozdrawiam Jacek
1.
Szukaj
Prosiłbym o kilka słów krytyki dotyczącej kadru jak i obróbki co mógłbym podciągnąć lub zmienić.
Pozdrawiam Jacek
1.
zbyt kontrastowo na twarzy.
"GŁASKANIEM NIC SIĘ NIE NAUCZĘ - pokrytykuj mnie nieco"
~ JA
W zasadzie również przeczepiłbym się jedynie do twarzy.
kadrowo fajnie, tylko za duży kontrast.
blues to korzenie, reszta muzyki to owoce
ok dzięki za uwagi postaram się zmniejszyć kontrast i podrzucić coś jeszcze.
2.
3.
Coś było błyskane albo blenda ?
A jak nic to jakie ISO ? )
- FB -
Canon + szkła
było błyskane sb-900 z parasolką odpalane wyzwalaczem, czasem doświetlane blendą srebrną a czasem osłaniane czarną stroną żeby pogłębić cienie. W 2. modelka na ziemi lekko doświetlona blendą z okna piętro wyżej, troszeczkę wydobyło to postać z cienia, nie za dużo ale zawszeMuszę się jeszcze dużo nauczyć jeśli chodzi o zabawę ze światłem, bo efekty które zobaczyłem na komputerze były dalekie od oczekiwań :/ to była moja pierwsza sesja w której używałem parasolki (nie mojej niestety), ale na pewno nie ostatnia. Wszystkim gorąco polecam, ja długo się wahałem zanim po nią sięgnąłem.
EXIF :P
d200+35mm f1.8
1. iso 250 | 35mm| f 1.8| 1/60s
2. iso 100 | 35mm| f 1.8 | 1/60s
3. iso 100 | 35mm| f 1.8 | 1/80s
Dzięki za obszerną odpowiedz
Ale wydaje mi się że pasuje ten klimat zdjęć do miejsca![]()
- FB -
Canon + szkła
Skontaktuj się z nami