Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie KarolinA schodowo

    Prosiłbym o kilka słów krytyki dotyczącej kadru jak i obróbki co mógłbym podciągnąć lub zmienić.
    Pozdrawiam Jacek

    1.

  2. #2

    Domyślnie

    zbyt kontrastowo na twarzy.
    "GŁASKANIEM NIC SIĘ NIE NAUCZĘ - pokrytykuj mnie nieco"
    ~ JA

  3. #3

    Domyślnie

    W zasadzie również przeczepiłbym się jedynie do twarzy.

  4. #4

    Domyślnie

    kadrowo fajnie, tylko za duży kontrast.
    blues to korzenie, reszta muzyki to owoce

  5. #5

    Domyślnie

    ok dzięki za uwagi postaram się zmniejszyć kontrast i podrzucić coś jeszcze.

  6. #6

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Coś było błyskane albo blenda ?
    A jak nic to jakie ISO ? )
    - FB -
    Canon + szkła

  9. #9

    Domyślnie

    było błyskane sb-900 z parasolką odpalane wyzwalaczem, czasem doświetlane blendą srebrną a czasem osłaniane czarną stroną żeby pogłębić cienie. W 2. modelka na ziemi lekko doświetlona blendą z okna piętro wyżej, troszeczkę wydobyło to postać z cienia, nie za dużo ale zawsze Muszę się jeszcze dużo nauczyć jeśli chodzi o zabawę ze światłem, bo efekty które zobaczyłem na komputerze były dalekie od oczekiwań :/ to była moja pierwsza sesja w której używałem parasolki (nie mojej niestety), ale na pewno nie ostatnia. Wszystkim gorąco polecam, ja długo się wahałem zanim po nią sięgnąłem.
    EXIF :P
    d200+35mm f1.8
    1. iso 250 | 35mm| f 1.8| 1/60s
    2. iso 100 | 35mm| f 1.8 | 1/60s
    3. iso 100 | 35mm| f 1.8 | 1/80s

  10. #10

    Domyślnie

    Dzięki za obszerną odpowiedz

    Ale wydaje mi się że pasuje ten klimat zdjęć do miejsca
    - FB -
    Canon + szkła

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •