Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie problem z kartą

    Witajcie,

    nie wiem czym to moze byc spowodowane (podejrzewam wew czytnik kart). od niedawna mam PC z wew czytnikiem kart. dzisiaj włozylem karte 4gb CF sandiska zeby zgrac zdjęcia, zgralem wlozylem do aparatu zrobilem od nowa kilka zdjec i powtorzylem czynnosc w tym momencie komp odczytal tylko nowe zdjęcia tak jakby tych starych juz nie bylo. zdziwiłem sie wiec włozylem karte spowrotem do aparatu i wyskoczył CHA format w aparacie i karta w tym momecie zamiast 192 zdjęcia pokazuje mi 188. sprawdzilem inna karte 4gb. Pojemnosci ma 1.83gb a ta skopana 1.72gb. Wiecie jak to naparwić?
    podpis niezgodny z regulaminem

  2. #2

    Domyślnie

    Jaką masz wersję systemu w komputerze? Mnie Windows 7 poprzestawiał kiedyś system plików na karcie.
    pozdrowienia
    drHardware. Moje zdjęcia zdradzają raczej dokumentalny charakter niźli artystyczny...

  3. #3

    Domyślnie

    no wlasnie win 7 jak temu zaradzić?

    no i najwazniejsze pytanie, gdzie są zagubione kilka mb?
    Ostatnio edytowane przez remnaj ; 21-06-2012 o 17:06
    podpis niezgodny z regulaminem

  4. #4

    Domyślnie

    Zobaczyć na innym komputerze, czy na przykład nie założył kosza czy innego folderu systemowego. Tyle , że wtedy pełny format w aparacie powinien przywrócić pełną pojemność karty.
    pozdrowienia
    drHardware. Moje zdjęcia zdradzają raczej dokumentalny charakter niźli artystyczny...

  5. #5

    Domyślnie

    no i sprawdzałem nawet w innym kompie formatowałem i dalej to samo. formatowałem kilka razy z poziomu 2 d300 i dalej to samo. dwie karty 4gb te same modele. jedna pokazuje 192 zdjecia ta druga 188.
    podpis niezgodny z regulaminem

  6. #6

    Domyślnie

    Zobacz jeszcze HD TUNE czy innym narządem dyskowym, czy przypadkiem nie zaznaczył jakichś bad sectorów.
    pozdrowienia
    drHardware. Moje zdjęcia zdradzają raczej dokumentalny charakter niźli artystyczny...

  7. #7

    Domyślnie

    no i nic, HPusbdisk nie pomogł, nadal to samo. zastanawiams ie czy używać tą karte czy nie. Zeby nie okazało sie ze nie bede mogł zgrać pozniej zdjęć.
    Pytanie,c zy ktoś wysyłał karty do serwisu sandisk, czy trzeba miec paragon zakupu, czy moze przymykaja na to oko?
    podpis niezgodny z regulaminem

  8. #8

    Domyślnie

    Spróbuj sformatować kartę w komputerze (pełny format), wsadź ją potem do aparatu, format w aparacie i sprawdź czy problem nadal występuje.

    Mi karta Sandiska odmówiła współpracy i ten sposób pomógł.
    D200 plus graty...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •