Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie [BMX/MTB] Mistrzostwa Polski BMX/MTB

    Kilka zdjęć z Mistrzostw Polski BMX/MTB. Mistrzostwa odbyły się 16 i 17 czerwca 2012, w białostockim skateparku Garaż.

    Przygotowania w hopkach za skateparkiem:

    1.

    2.

    3.

    Część właściwa mistrzostw:

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    I 3 bonusowe zdjęcia z afterku po imprezie:

    11.

    12.

    13.
    to be a rock and not to roll

  2. #2

    Domyślnie

    + za całkiem niezły timing w łapaniu tricków (2,3,4)
    + za obróbkę - mi się podoba, choć 8 nie pasuje do reszty.

    Ogólnie brakuje mi przestrzeni no i szukaj fajniejszych kadrów - może spróbuj trochę zaprzyjaźnić się z podłogą / asfaltem?
    na 6 trick jest mega, ale fatalna rura i właściwie nie widać skąd na tego walla wskoczył, ani gdzie lądował - ja bym wyrzucał do kosza
    na 8,9,10 właściwie nic nie ma, wąsko - też do kosza

    Jak się sprawuje AF w Twoim Tamronie? Winietka to chyba nie jest jego zasługa?

    PS. kto zajumał rower Ząbiemu?
    korpus, słoiki i palniki, jogurty

  3. #3

    Domyślnie

    u mnie gościu na 1. jest cały żółty, jak masło. może to od tej ziemi ?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elektriko Zobacz posta
    + za całkiem niezły timing w łapaniu tricków (2,3,4)
    + za obróbkę - mi się podoba, choć 8 nie pasuje do reszty.

    Ogólnie brakuje mi przestrzeni no i szukaj fajniejszych kadrów - może spróbuj trochę zaprzyjaźnić się z podłogą / asfaltem?
    na 6 trick jest mega, ale fatalna rura i właściwie nie widać skąd na tego walla wskoczył, ani gdzie lądował - ja bym wyrzucał do kosza
    na 8,9,10 właściwie nic nie ma, wąsko - też do kosza

    Jak się sprawuje AF w Twoim Tamronie? Winietka to chyba nie jest jego zasługa?

    PS. kto zajumał rower Ząbiemu?
    Dzięki za rzeczowy komentarz!
    Na 6 też mnie ta rura okropnie boli, ale to jedyny kadr jaki mam z tego triczku - nie miałem możliwości, żeby zeskoczyć z rampy na ziemię, a ten koleś tak szalał, że nie dało się przewidzieć na której ścianie, albo w którym miejscu na suficie zaraz będzie

    AF w Tamronie daje radę, to były pierwsze zdjęcia tym obiektywem. Nie jest to najwyższa półka, ale autofocus przeważnie nadąża, do takich zawodów w 95% ujęć wystarcza - jak za tę cenę obiektywu jest to moim zdaniem świetny wynik. Bardziej jednak niż AF, obiektyw zapunktował u mnie ostrością na kombinacji 75mm + f/2.8 - nie ma się do czego przyczepić (ale wiem, że inne sztuki czasem są mydlane, trzeba samemu przebrać).
    Winieta to oczywiście postproces.

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    u mnie gościu na 1. jest cały żółty, jak masło. może to od tej ziemi ?
    No fakt, trochę WB skopany, ale dodam, że ma na to wpływ także słoneczko - był już zachód, słońce czasem prześwitywało przez chmury, stąd taki ciepły kolorek.
    to be a rock and not to roll

  5. #5

    Domyślnie

    ojjj... odrazu mi się na wspomnienia z przed kilku lat zebrało... te godziny, a w zasadzie całe dni jazdy na BMX-ie... to były czasy. Szkoda, że 3 jest przesunięta, pięknie by wyszło jakby była zrobiona centralnie od przodu...
    blues to korzenie, reszta muzyki to owoce

  6. #6

    Domyślnie

    Ekstra set. Pokazuje do czego są zdolni ludzie na 2 kółkach.

  7. #7

    Domyślnie

    Mi w tych zdjęciach brakuje dynamiki, kadrów z dłuższym czasem naświetlania + panoramowanie
    | FB | BLOG |

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ~lxs Zobacz posta
    Mi w tych zdjęciach brakuje dynamiki, kadrów z dłuższym czasem naświetlania + panoramowanie
    To prawda, takie fotki urozmaiciłby secik. Próbowałem to zrobić, ale jest ciężko, bo ruch rzadko kiedy jest liniowy i nie wychodziło mi to najlepiej.
    to be a rock and not to roll

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •