Ja jestem tylko zwykłym użyszkodnikiem forum, a nie prezesem...![]()
SC wyjechał, by można było posprzątać tor z kawałków opony Vergne po walnięciu w Kovalainena. Spore fragmenty rozrzucił po torze w drodze do boksu. Resztki gumy tak się zakręciły wokół osi, że mimo ściągnięcia felgi, nowego koła już nie zakładano.Zamieszczone przez ekonet
Kim jest Sweter bo nie mogę zlokalizować?![]()
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami