Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Naprawa obiektywu - gdzie?

    Witajcie.
    Kolega upuścił swoje szkło. 70-200. Oprócz tego że się trochę podrapała obudowa wydaje się być bez zarzutu, ale coś jakby lata w środku i potrafi zgubić ostrość. 5/50 klatek. Słychać metaliczny odgłos przy potrząsaniu w środku obiektywu przy mocowaniu bagnetu. Mechanicznie działa bez problemu.
    Gdzie można szkło oddać do naprawy/przeglądu w Małopolsce?

    Czytaliśmy o serwisie w Krakowie - http://fotoserwis.krakow.pl/index.html ale opinie mają słabe, ze nie robią na czas, że źle robią a nawet robią i nie potrafią zrobić..

    Albo może jakiś serwis wysyłkowy?



    Nikon Polska pewnie skórę zedrze a tego byśmy nie chcieli
    Ostatnio edytowane przez photoaction ; 20-06-2012 o 01:14

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    na czapskich zosatwiałem sprzęt dwukrotnie (duperele jak czyszczenie matrycy i szkła) w odstępie kilku lat. Pierwsza usługa jakieś 4 lata temu była wykonana b.dobrze do drugiej miałem pewne zastrzeżenia. Chciałem tam zostawić do naprawy jeszcze swoją sb800 - nawet się nie podjęli diagnozy. Podobno panu Kadeji powyjeżdżali pracownicy do serwisów na wyspy, a nowi to już nie ten skład co dawniej (byc może brak doświadczenia z nową elektroniką). Z drugiej strony twój problem wygląda na czysto mechaniczny więc może dadzą radę - imho spróbować podejść możesz. Jeśli nie to koledzy z forum zadowoleni byli z serwisów właśnie na wyspach i bodajrze w dojczlandii. Ich adresy znajdziesz na "żółtym serwisie".
    d7000 + N17-55/2.8 + N70-300VR + N35/2 + SB900 + frotka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •