Close

Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 119
  1. #101

    Domyślnie

    Piotrze - częściej
    Obiecuję

  2. #102

    Domyślnie

    No ja również dziękuję wszystkim za wspaniałą atmosferę! Modelkom (jeśli tu zaglądają) dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość. Czekamy na więcej, gdyż mimo usilnych starań, nie zdołaliśmy zdemolować studia, ani wykończyć modelek
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  3. #103

    Domyślnie

    Z jednym się nie zgodzę. Udało Wam się zdemolować studio. Dzisiaj nawet go nie tknę ale jutro z pół dnia minie

    Wysłane z mojego GT-N7000

  4. #104

    Domyślnie

    Ty chyba nie widziałeś demolki
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  5. #105

    Domyślnie

    I ja już z domku od niespełna godzinki się melduje.
    Kolejny raz, masa pozytywnej energii i emocji na warsztatach.
    Piotrowi (i Gosi) dzięki za gościnę i organizację wszystkiego (jak zwykle tip-top), wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas i tworzenie tego klimatu, modelkom za cierpliwość i mam nadzieję wyrozumiałość odnośnie efektów wspólnej pracy.
    Do zobaczenia oby za niedługo
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  6. #106
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    mysłowice
    Posty
    192

    Domyślnie

    Dziękują wszystkim za wspaniałą atmosferę, pozytywną energię i fachowe porady. Jeszcze nie ochłonąłem, a już chcę więcej...

  7. #107

    Domyślnie

    Siemka wszystkim z ostatnich warsztatów, bardzo dziękuję za łagodne traktowanie i miłą atmosferę, oby więcej takich udanych warsztatów i ich uczestników . Szczególne podziękowania dla prowadzącego Piotra, było super!
    Ostatnio edytowane przez Edytor ; 17-07-2012 o 01:00

  8. #108

    Domyślnie

    Jeszcze raz dziękuję Wam za uczestnictwo. Świetnie się czułem za Waszym udziałem. Teraz proszę o zdjęcia

    Rozesłałem Wam namiary na modelki. Wiecie w jakim celu, prawda?

  9. #109

    Domyślnie

    Do mnie nie dotarły namiary, mam skrzynkę pustą. Poproszę o szczególne potraktowanie i wysłanie indywidualne

  10. #110

    Domyślnie

    Poszło

Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •