Close

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 119
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coach_lodz Zobacz posta
    a co to jest wyzwalacz ?
    wyzwalacz, jak sama nazwa wskazuje wyzwala pokłady energii i pomysłów na kadry

  2. #22

    Domyślnie

    Witam !

    Proszę także i mnie dopisać do listy.

    pozdrawiam Leszek

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marek2004 Zobacz posta
    wyzwalacz, jak sama nazwa wskazuje wyzwala pokłady energii i pomysłów na kadry
    to musi mieć coś wspólnego z %
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  4. #24

    Domyślnie

    A jest juz rozkład jazdy? Co, gdzie i o której?

  5. #25

    Domyślnie

    Wszystko się właśnie układa. Uzupełnienie lada chwila.

  6. #26

    Domyślnie

    Cześć Piotrze poproszę o dopisanie mnie na listę obecności. Pieniążki przeleję dzisiaj. Pozdrawiam Michał
    Nikon D750, Nikon D7000, Sony A7II

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coach_lodz Zobacz posta
    ale ktoś tam coś przetłumaczy ?... bo ja to w studio nie byłem nigdy i jest to dla mnie absolutnie czarna magia... ja mam opanowaną nieźle fotografię portu, ewentualnie z tzw. nienacka ... z modelką nie pracowałem nigdy (budynki się nie obrażają że wyszły grubo, lub nie z tego profilu) i co z niedostatkami sprzętu (w sensie obiektywów portretowych) ??
    no to jak ??
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  8. #28

    Domyślnie

    Co Ty się martwisz. No pewnie że będzie wprowadzenie. Przeca to warsztaty a nie plener, na dodatek w porcie

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Co Ty się martwisz. No pewnie że będzie wprowadzenie. Przeca to warsztaty a nie plener, na dodatek w porcie
    no nie wiem wolałem spytać, bo ja się nie znam, nie orientuję, ja tam nawet nie sprzątam

    p.s. a tak poważniej... po prostu nie chciał bym wiesz komuś przeszkadzać... bo jestem zielonka
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  10. #30

    Domyślnie

    ja tam nawet nie sprzątam
    To się po kursie zmieni na pewno

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •