Close

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 119
  1. #11

    Domyślnie

    Płacę zatem i dziękuję.

  2. #12

    Domyślnie

    Miło mi to czytać

  3. #13

    Domyślnie

    Przelew już wyszedł, a ja już się boję... ale co tam, głęboka woda czasem służy nauce

  4. #14

    Domyślnie

    Kasa poszła razem z kasą za naklejki . Trzymaj dla mnie białe koszulki w rozmiarze L i M
    Pozdrawiam, Karol.

  5. #15

    Domyślnie

    Przelew już wyszedł, a ja już się boję... ale co tam, głęboka woda czasem służy nauce
    Spokojnie. U nas jest atmosfera jak w 5,10,15 w tvp

    A kto Ci przefarbuje czarne na białe? A wiem, prezes Kaczyński

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    U mnie można spać
    Very nice

    A bardzo mniej więcej, jak godzinowo wszystko będzie wyglądało - w sensie początek/koniec? Bo patrzę jak sobie transport zorganizować, i albo przyjeżdżałbym w piątek późnym wieczorem (przez Wawę?), albo przyfruwał w sobotę rano - ile zajmuje dojazd z lotniska na miejsce?
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  7. #17

    Domyślnie

    ale ktoś tam coś przetłumaczy ?... bo ja to w studio nie byłem nigdy i jest to dla mnie absolutnie czarna magia... ja mam opanowaną nieźle fotografię portu, ewentualnie z tzw. nienacka ... z modelką nie pracowałem nigdy (budynki się nie obrażają że wyszły grubo, lub nie z tego profilu) i co z niedostatkami sprzętu (w sensie obiektywów portretowych) ??
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  8. #18

    Domyślnie

    Coach'u - zapisuj się i nic się nie martw - dlatego po 120zł się składamy, bo modelinom płacimy żeby nie marudziły Zresztą, jaka kobieta by się obraziła za artystyczny portret z 10-20?

    A o studio się nie martw, wygrasz którąś z bitew o wyzwalacz i studio jest Twoje
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  9. #19

    Domyślnie

    Proszę mnie dopisać

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Azazel85 Zobacz posta
    Coach'u - zapisuj się i nic się nie martw - dlatego po 120zł się składamy, bo modelinom płacimy żeby nie marudziły Zresztą, jaka kobieta by się obraziła za artystyczny portret z 10-20?

    A o studio się nie martw, wygrasz którąś z bitew o wyzwalacz i studio jest Twoje
    a co to jest wyzwalacz ?
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •