Witam,
czy ktoś używa ww statywu? czy 5 sekcyjne nogi są uciążliwe w codziennym użyciu?
Szukaj
Witam,
czy ktoś używa ww statywu? czy 5 sekcyjne nogi są uciążliwe w codziennym użyciu?
Nie jestem szumofobem, używam cropa i jak potrzebuje wysokiego ISO.
Tamzooka150-600, T 300 2.8 kenko TC 1,4 2,0
Mialem kiedys 785B, ktory wygladal tak samo, i polecam, ale trzymac sie z daleka. Polowa zatrzaskow blokujacych nogi wylamala sie po roku. No chyba, ze ten MKC3 to ulepszona wersja. Ale ogolnie to ladny, poreczny statyw do lekkiego aparatu, tak max. do 1kg.
Skontaktuj się z nami