Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Manfrotto MKC3-H01

    Witam,
    czy ktoś używa ww statywu? czy 5 sekcyjne nogi są uciążliwe w codziennym użyciu?
    Nie jestem szumofobem, używam cropa i jak potrzebuje wysokiego ISO.
    Tamzooka 150-600, T 300 2.8 kenko TC 1,4 2,0

  2. #2

    Domyślnie

    Mialem kiedys 785B, ktory wygladal tak samo, i polecam, ale trzymac sie z daleka. Polowa zatrzaskow blokujacych nogi wylamala sie po roku. No chyba, ze ten MKC3 to ulepszona wersja. Ale ogolnie to ladny, poreczny statyw do lekkiego aparatu, tak max. do 1kg.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •